1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist bu altcoin için %60’lık bir ralli öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoin için %60’lık bir ralli öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoin için %60’lık bir ralli öngörüyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, Ethereum tabanlı bir altcoin için %60’lık bir ralli öngörüyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist bu altcoin için %60’lık bir ralli öngörüyor!

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, bir Ethereum tabanlı merkezi olmayan değişim (DEX) protokolünü izlediğini ve yukarı doğru fiyat hareketine başlayacağını öngördüğünü belirtti.

Analist, Eight Global için yeni bir blog yazısında kripto piyasasındaki gelişmeleri ele aldı ve, Injective Protocol’ün (INJ) ana direnç noktasını birçok kez test ettiğini ve söz konusu tedarik alanını daha zayıf ve kırılmalara daha yatkın hale getirdiğini söylüyor.

altcoin

 

“Tablonun kendisi açıklayıcı, çünkü İnjective Protokolün aşması gereken direnç bölgesini gösteriyor. Bu şekilde, 2 dolar civarındaki alan kırılması için hayati bir alan ve eğer kırılırsa 3 dolara doğru büyük bir boşluk açılıyor. Neden bu kadar önemli bir koşu şansı var? Basit. INJ fiyatı mayıs ayından bu yana yatay hareket ediyor; bu nedenle, mevcut duyarlılık göz önüne alındığında, kitle varlığı her şeyi ortaya koyuyor.  Yine de, şortlar likidasyona giriyor veya durduruluyor (uzun vadeli işlemlerle kapatılıyor) ve fiyat hareketinde 3 dolara doğru büyük bir boşluk var, bu da %60’a yakın önemli bir koşunun yakın olduğu anlamına geliyor.”

Injective Protocol (INJ), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre  1,81 dolardan işlem görüyor. INJ, 132 milyon dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 159’uncu sırada yer alıyor. Analistin 3 dolarlık en yüksek hedefi INJ’nin şu anki fiyatı olan 1,81 dolarlık değerinden %60 uzakta.

İlgili: Injective Protocol (INJ) nedir? 

Diğer kripto analisti Altcoin Sherpa da geçen hafta, 2.20 dolar aralığını görmeden önce INJ için 1.70 dolar seviyesine yakın bir giriş noktası hedeflediğini söylemişti.

İlgili: Bloomberg analistleri: BU iki altcoin Ethereum’u geride bırakacak!

Kaynak

 

 

Etiketler: