Bloomberg analistlerine göre bu iki altcoin ETH’yi geride bırakacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg analistleri Mike McGlone ve Jamie Douglas Coutts, son raporlarında iki altcoinin Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Bloomberg analistlerine göre bu iki altcoin ETH’yi geride bırakacak!

En son Bloomberg Intelligence Crypto Outlook raporunda, analistler Mike McGlone ve Jamie Douglas Coutts, ücret yapısı ve ihraç sistemi açısından Ethereum’un pazarın çoğunda güçlü bir hakimiyete sahip olduğunu söyledi

Emtia stratejistleri, belirli bir metriğe bakıldığında ise iki altcoinin Ethereum’u (ETH) geride bıraktığını söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’dan daha iyi performans gösteren iki blok zinciri olduğunu söyleyen analistlere göre bu iki altcoin, birbirleriyle ölçeklenmek ve iletişim kurmak için tasarlanmış birer ekosistem olan Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM).

İlgili: Polkadot fiyat tahmini

“Ethereum’un ücret gelirindeki baskın pazar payı ve sağlam para (ihraç) politikasının bir sonucu olarak, kripto ekonomisinde sermaye dağıtımı, Ethereum’un gerçek/düzeltilmiş oranına (getiri) göre fiyatlandırma riskini başlatması muhtemeldir. Bloomberg’in 1. katman kripto varlıkları listesinde, yalnızca iki ağ, Ethereum’un %5,03 kıyaslama oranına pozitif bir yayılma ile ticaret yapan gerçek getirilere sahip. Polkadot %0.77 primle işlem görürken Cosmos %0.10 primle işlem görüyor.” 

Bloomberg analistleri, stake etmenin kriptoya yatırım yapmaya yeni bir boyut getirdiğini söylüyor ve bunu şirket tahvillerine yatırım yapmakla karşılaştırıyorlar.


altcoin

 

Ayrıca analistlere göre, merkez bankası likiditesinin iyileşebileceğini düşündükleri 2023’ün ilk yarısında potansiyel olarak hisse senedi getirilerinde de bir artış beklenebilir.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.307 dolardan işlem görüyor. Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) ise şu anda sırasıyla 6,33 dolar ve 12,87 dolardan fiyatlanıyor.

İlgili: Cosmos (ATOM) fiyat tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bloomberg analistlerine göre bu iki altcoin ETH’yi geride bırakacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.