1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Justin Bennett, sosyla paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin ve Solana’ya ilişkin tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı!

Kripto para piyasası ABD’nin enflasyon verisi açıklandıktan sonra düşüşe geçti. Gün içerisinde bir miktar toparlanma gösterse de başta Bitcoin olmak üzere altcoinler beklentilerin çok altında işlem görüyor.

Yatırımcıların en fazla merak ettiği soruların başında piyasanın yönü ve kripto paralara ilişkin tahminler geliyor. Kripto topluluğunda birçok kişi tarafından takip edilen ünlü kripto analisti Justin Bennet, 100 binden fazla takipçisi bulunan sosyal paylaşım platformu Twitter’daki sayfasından Solana (SOL) ve Bitcoin (BTC) hakkında analizlerini paylaştı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Justin Bennett, Solana’nın diyagonal desteğinden ayrıldığını ve şimdi daha düşük seviyelere doğru gittiğini söylüyor.

İlgili: Solana nedir, geleceği nasıl?

“Piyasalar hafta sonu beklendiği gibi dalgalı geçti. Şimdi bu kanalın altında işlem görüyor. Bence 33,80 dolar ve 31 dolar sırada.”

Solana (SOL) yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 34 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saatte yatay bir görünüm verirken son yedi günde %8 değer kaybetti. Solana’nın (SOL) toplam piyasa değeri 11,8 milyar dolar ve bu değer SOL’u kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 9’uncu sıraya koyuyor.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı! 

Analist, Bitcoin’ine ilişkin tahmini de güncelledi. Bennet’e göre lider kripto para birimi, büyük ölçüde S&P 500’den etkileniyor. Analist, S&P 500’ün önemli bir seviyenin üzerine çıkamamasının ardından düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Ünlü analist Bitcoin ve Solana için yeni tahminlerini açıkladı!

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bennet, S&P 500’ün 3400’ün altına gerilemesiyle birlikte Bitcoin’de de %10-20 arasında bir geri çekilme beklenebilir. Bitcoin şu anda 19,800 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde yatay bir görünüm veren kripto para, 381 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Canlı Bitcoin fiyatı

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: