1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Ünlü analist, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı

Ünlü analist, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı

Ünlü analist, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve altcoin tahminleri ile ünlü bir analist, BTC fiyatının önümüzdeki aylarda ulaşacağı seviyeler konusunda güncel yorumunu paylaşıyor. İşte, ünlü analistin Bitcoin için beklediği seviyeler.


Ünlü analist Van de Poppe, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı

Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist Michaël van de Poppe, Twitter’de 648.200 takipçisine yaptığı açıklamada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) getirdiği düzenleyici endişelerin sektörü daha da güçlendireceğini söylüyor.

Analist, kripto yatırımcılarının ise yaptıkları işlemlerde bu düzenleyici endişelere takılıp kalmaması gerektiğini düşünüyor. Şöyle diyor:

“SEC’in düzenleyici adımları ve buradaki tartışmalar izlenmeli. Ancak bu genel olarak tüm sektörün daha da güçlenmesine yol açacak.”

İlgili – Bitcoin fiyatında 25.000 dolardan düzeltme sonrası kritik destek: Güncel BTC teknik analizi

Bu açıklamalardan sonra lider kripto para Bitcoin’in fiyatına odaklanan Van de Poppe, BTC fiyatının yeniden yükselmeden önce küçük çaplı düşüşler yaşayabileceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Şimdiye kadar iyi gidiyor. Eğer giriş için bir nokta arıyorsanız, long pozisyon için 22.300 dolar iyi görünüyor. Bence buradan yükseliş yönlü trende devam edeceğiz. Bundan dolayı düşüşler sırasından alımlar yapılabilir.”

Ünlü analist Van de Poppe, Bitcoin fiyatının önümüzdeki aylarda yükseleceği seviyeleri açıkladı

Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Bitcoin son birkaç günde 25.000 doların üzerinde ralli yaptıktan sonra 23.300 dolar desteğine çekildi. Öyle görünüyor ki Bitcoin fiyatı Van de Poppe’un bahsettiği ralli için hazırlık yapıyor.

İlgili – Bitcoin ve kripto fiyatları neden yükseldi? İşte, 2 kritik sebebi

Ünlü analist, Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmesini bekliyor. Ona göre BTC fiyatı mevcut seviyeden 10.000 dolar civarına bir sıçrama yapabilir. Şöyle diyor:

“Yükselen trende sahip piyasalarda düzeltmeler göreceli olarak çok kısa ömürlü oluyor. Yüksek zamanlı grafiklerde seviyeler bir defa test edilir ve ardından yükseliş devam eder. Bitcoin fiyatı 25.000 dolar bölgesini kırdığından buradan 30.000 dolar – 35.000 dolar seviyelerine doğru yükselecek.”

İlgili – Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin: Cardano…

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: