1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin: Cardano…

Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin: Cardano…

Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin: Cardano…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Guy Turner, seçtiği 4 altcoini açıkladı. Bunlar arasında Cardano (ADA) ve Monero (XMR) da var. Diğer kripto paralar ve bu coinlerle ilgili yaptığı açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistin seçtiği 4 altcoin: Cardano ve diğer 3 kripto para

Ünlü kripto para Youtube kanalı Coin Bureau’dan Guy Turner, CryptoBusy yayınına yaptığı açıklamada, kendisi için seçtiği 4 altcoini açıkladı. Bunlarda ilk sırada Cardano (ADA) var. ADA’nın ilk sırada yer almasını Cardano blockchainin yaptığı güncellemeler ve adanmış topluluğunun olması faktörleri ile açıklıyor.

Cardano’nun son zamanlarda önemli gelişmeler kaydettiğini belirterek, özellikle Vasil güncellemesinin iyi geçtiğine dikkat çekiyor. Şöyle diyor:

“Öyle görünüyor ki Cardano’nun çok adanmış bir topluluğu var ve bu da kripto para sektörü için çok önemli. Çünkü bir projenin hayatta kalabilmesi için topluluğa, kullanıcılara ihtiyacı var. Bundan dolayı Cardano’yu severim. Ayrıca daha yapılacak ve planlanan çok güncelleme var. Biri de Hydra. Bence parlak bir geleceği var.”

ADA şu an 0,40 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin ve kripto fiyatları neden yükseldi? İşte, 2 kritik sebebi

Güncel Arweave fiyat tahmini, AR token geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Turner’in bir sonraki seçimi merkezsiz depolama ağı Arweave (AR). Gelecek için keskinlikle izlediği coinlerden biri Arweave diyerek şöyle devam ediyor: “Bence merkezsiz depolama sektörünün büyük bir geleceği var. Ayrıca sadece Arweave de değil. Filecoin ve diğerleri de bu sektörde.”

Arweave şu an 11,86 dolardan işlem görüyor.

Popüler trader aynı zamanda Cosmos (ATOM) ve onun blockchain ağında kurulan başka bir kripto projesi Osmosis’i (OSMO) seçtiğini de açıklıyor.

Özellikle ATOM eko sistemi ile ilgilendiğini ve bu ağı çok sevdiğini söylüyor. Bu ağdaki neredeyse her şeye ilgi duyduğunu belirtiyor. Bundan dolayı Osmosis projesinin de ismini veriyor.

Cosmos şu an 1,02 dolardan işlem görüyor.

İlgili – İşte, piyasa yükselince balinaların aldığı 2 altcoin

Turner son olarak gizlilik odaklı protokol Monero’dan da bahsediyor. Ona göre herkes, kurumlar ya da hükümetlerin gözetimi olmadan parasal işlemler ve transferlerini gizlilik içinde gerçekleştirebilmeli. Monero da bu amaç için çalışıyor.

XMR coin şu an 163,68 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.