1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Ünlü analist, Bitcoin 30.000 dolar tahmininin ne zaman gerçekleşeceğini açıkladı

Ünlü analist, Bitcoin 30.000 dolar tahmininin ne zaman gerçekleşeceğini açıkladı

Ünlü analist, Bitcoin 30.000 dolar tahmininin ne zaman gerçekleşeceğini açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geniş bir takipçi kitlesi olan ünlü bir analist, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 dolar seviyesine ulaşacağı ile ilgili tahmini için “ne zaman” sorusuna cevap veriyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analist, Bitcoin 30.000 dolar tahmininin ne zaman gerçekleşeceğini açıkladı

Kripto para piyasasında Kaleo takma adıyla bilinen analist, Twitter’de 558.300 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesine ulaşacağını söylüyor. Bunun için ise tek yapması gereken geçtiğimiz Kasım ayından sonra oluşan düşen trend çizgisini kırması.

Analist, Bitcoin ile ilgili 4 saat grafiğini paylaşıyor ve burada bahsettiği düşen trend çizgilerine yer veriyor. Bu grafiğe göre, Bitcoin fiyatı Şubat ayında 30.000 dolar direncinin üzerine yükselebilir. Şöyle diyor:

“Bir kez daha size hatırlatmak isterim ki Bitcoin mevcut seviyeden 30.000 dolara doğru yol alıyor.”

Ünlü analist, Bitcoin 30.000 dolar tahmininin ne zaman gerçekleşeceğini açıkladı

Kaynak: Kaleo/Twitter

Bitcoin fiyatı bu yazı hazırlanırken 22.616 dolardan işlem görüyor.

İlgili – İşte, Bitcoin ayı piyasasının bittiğini gösteren 3 on-chain metrik

Kaleo’ya göre Bitcoin aynı zamanda performans olarak Ethereum (ETH) fiyatını da geride bırakacak. Çünkü hedefinde 30.000 dolar var.

Bundan dolayı ünlü analist Ethereum’un Bitcoin karşısında yüzde 30 civarında değer kaybı yaşayacağını da düşünüyor. Yani ETH fiyatı 0,0510 BTC seviyesinin altını görecek. Bu da en son 2022 yılı ortasında görülen seviyeydi.

İlgili – Ethereum fiyatı yeniden 1.650 dolar direncinin eşiğinde: Güncel ETH teknik analizi

Piyasada yakından takip edilen analist, aynı zamanda Bitcoin’in diğer altcoinleri de performans olarak geçeceğini belirtiyor. Ona göre Bitcoin’in piyasa hakimiyeti giderek yükselecek. Bu da sermayenin altcoinlerden Bitcoin akacağı anlamına geliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: