Türk traderlerin bugünkü favori coini %55 yükseldi

Avustralyadaki Mülteciler Bitcoin Dolandırıcıların Kurbanı Oldu. Dolandırıcılık Yöntemi Türkiyedeki ile Aynı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk traderler bugün bir coine ilgi duyuyor. Yapay zeka konsepti ile öne çıkan bu projenin kripto parası son bir haftada yüzde 55 oranında yükseldi. Bu coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Türk traderlerin bugünkü favori coini %55 yükseldi

Türk kripto para borsalarında bugün bir coinin işlem hacmi 1 milyar liranın üzerinde. Son günlerde Türk trader ve yatırımcıların bu coine ilgisi yüksek. Bahsettiğimiz kripto para Fetch.ai (FET).

Fetch.ai, yapay zeka (AI) destekli bir blockchain ortamı ve kullanıcıların merkezsiz dijital uygulamalar ve ekonomi oluşturmasına olanak tanıyor. Projenin yerel kripto parası ise FET coin. FET fiyatı son 24 saatte yüzde 14 oranında yükseldi. Haftalık ve aylık bazda ise sırasıyla yüzde 55 ve yüzde 66 oranında değer kazandı. Bundan dolayı Türk kripto para borsalarında bugün en çok işlem gören coin oldu.

Türk traderlerin bugünkü favori coini %55 yükseldi: Fetch.ai (FET)

Türk kripto para borsalarının son 24 saatte en çok işlem gören 10 coinin listesi Kaynak: 21Milyon

Son 24 saatte Türk kripto para borsalarında 1.091.105.286 TRY işlem hacmine sahip olan FET coin, 3,44 TRY ya da 0,18 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Fetch.ai (FET) fiyat analizi

Fetch.ai (FET) fiyatı Aralık ayının sonunda 0,09 dolar – 0,10 dolar bölgesinde konsolide olduktan sonra Ocak ayının başında buradan kırılma yaptı. Böylece burada yüzde 120’yi aşan bir ralli geldi. Bu ralli sırasında belirli noktalarda kısa süreli dirençlerle karşılaştı. Bu dirençleri 0,1315 dolar, 0,1630 dolar seviyelerinde görmüştü. Sonuç olarak bugün 0,2083 dolarda bu rallinin şimdiye kadarki zirvesini kaydetti.


Fetch.ai (FET) fiyat grafiği

Fetch.ai (FET) fiyat grafiği

Fetch.ai (FET) fiyatı şimdi 0,1980 dolar civarında yeni bir dirençle karşı karşıya. Bundan dolayı bir miktar geriledi ve buradan dikkat çeken bir düzeltme başladı. Bu düzeltme sırasında daha önce direnç görevi gören 0,1315 dolar, 0,1630 dolar seviyeleri destek sağlayabilir.

İlgili – Ünlü analist Michael van de Poppe, Bitcoin için 30.000 dolar dedi ve açıkladı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Türk traderlerin bugünkü favori coini %55 yükseldi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.