Loading...
btc
BTC
-1.64%
Bitcoin
63.811,37 USDT
eth
ETH
-0.78%
Ethereum
3.485,65 USDT
bch
BCH
-2.95%
Bitcoin Cash
378,34 USDT
xrp
XRP
-1.58%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-2.34%
Litecoin
72,94 USDT
bnb
BNB
-0.73%
Binance Coin
583,40 USDT
sol
SOL
-2.93%
Solana
129,65 USDT
avax
AVAX
-1.6%
Avalanche
27,14 USDT
ada
ADA
-2.41%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.79%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
-1.08%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-2.5%
Shiba Inu
0,00 USDT

Tron yatırımcısı altcoin rallisini kaçıran coini cezalandırabilir!

Tron yatırımcısı altcoin rallisini kaçıran coini cezalandırabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto varlık piyasasında birçok altcoin, Ethereum’un yükselişini takip ederken; Tron’un yerel tokeni TRX, yerinde saymaya devam ediyor. Peki Tron yatırımcısı altcoin rallisini kaçıran coini cezalandırır mı?

Tron yatırımcıları sabırsızlanıyor! TRX yükselecek mi?

CoinMarketCap verilerine göre Tron (TRX), bu hafta boyunca negatif görünümlü tokenler arasında yer aldı. TRX geçen hafta sadece %0,25 gibi küçük bir kayıp yaşasa da pozitif yönlü hareket eden diğer altcoinlerin gerisinde kaldı.

TRX’in son günlerdeki konsolide olmuş görünümü, özellikle de temmuz ayındaki toparlanma eğilimlerinden sonra daha da belirgin bir hal aldı. 13 Ağustos’ta bir miktar alım baskısı gören tokenin fiyatı, yeniden 0,70 doların üstüne çıkmış olsa da beklenen atağı yapamadı. Ve Tron yatırımcıları da artık sabırsızlanmaya başladı.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada ise, 0,07 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir;

Ethereum yatırımcıları borsalardan kaçıyor! Bitcoin’de ise durum tam tersi…


Güncel Tron fiyat tahmini: Tron TRX coin geleceği ve beklentisi 2022-2025
 

Peki TRX fiyatı ne zaman yükselecek?

TRX’in düşük performansına rağmen, Tron’un ekosisteminde dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ve işin daha da ilginç olan kısmı şu ki; kripto topluluğu artık bunu fark etmeye başlıyor. Lunar Crush’a göre TRX, platformda trend olan aramalar arasında ilk 10’da yer aldı. Ancak bu gelişme Sosyal Hakimiyet metriğine yansımadı.

Aslında metrik, 26 Temmuz’daki büyük yükselişten bu yana bir artış görmedi ve o tarihten bu yana %0.325 gibi küçük bir değişimle işlem görmeye devam ediyor.

Tron ayrıca son zamanlarda ağdaki geliştirmelere ait güncellemeleri içeren haftalık bir rapor yayınladı. Buna göre Tron ağı, ekosistemi daha da genişletmek için Travala ve Wintermute ile birlikte hareket etme kararı aldı. Bu gibi yeni ittifaklar, Tron’un büyümesine katkı sağlayabilir ve önümüzdeki aylarda TRX’i yeni zirvelere taşıyabilir.

Bu arada CoinMarketLeague’de yayınlanan bir anket sonucuna göre TRX, en popüler blok zincir platformlarına dair yapılan oylamada ilk 10 platform arasında yer aldı. 

Ayrıca Tron Scan, ağda stabilcoin etkinliğinin arttığına dair bir güncelleme paylaştı. Konuyla ilgili olarak paylaşılan tweete göre, 5-11 Ağustos tarihleri arasında Tron ağındaki günlük stabilcoin transfer hacmi ortalama 7.15 milyar dolara ulaştı. Yine Tron ağında DeFi TVL’de tutulan token miktarı, 24 saat gibi kısa süre içerisinde %1’i aşan bir artışla 11,6 milyar dolara ulaştı.

Tüm bu gelişmelere rağmen, Tron ağında gerçekleşen günlük işlemlerde herhangi bir düşüş yaşanmıyor. Ağustos ayı itibariyle günlük işlem hacimleri, yaklaşık 5,1 milyona ulaştı ve yavaş yavaş da olsa bir yükseliş trendi yakaladı. Ayrıca Tron Scan’dan paylaşılan verilere göre, işlem hacimleri son iki haftada istikrarlı artışlarla 5.2 milyon dolara ulaştı.

Tron yatırımcısı altcoin rallisini kaçıran coini cezalandırabilir!

Ancak ağda yaşanan olumlu gelişmelere rağmen, Ethereum ve diğer altcoinlerin yakaladığı ralliyi değerlendiremeyen Tron yatırımcısı uzun vadede sabredemeyebilir. Son gelişmeler elbette Justin Sun’ın vizyonuna etki edecektir. Ancak bunun yatırımcıyı sevindirecek bir etki yapıp yapmayacağını şu anda bilmiyoruz. Şunu da belirtmek gerekir ki son çeyrekte yaşanan kripto çöküşünü en az hasarla atlatan altcoinlerden birisi de TRX oldu. Bu da TRX’in aslında sadık bir yatırımcı kitlesine sahip olduğunu gösteriyor. 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.