1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Popüler analist patlayacak 5 altcoini işaret etti

Popüler analist patlayacak 5 altcoini işaret etti

Popüler analist patlayacak 5 altcoini işaret etti
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cuma günü yayınlanan son bir videoya göre, popüler kripto YouTube podcast’i Altcoin Daily, güncellemeleri uygulayan ve piyasada farklı şeyler yapan bazı altcoin projelerine işaret etti.

Patlayacak altcoin projeleri

Ethereum işaret edilen ilk proje. Altcoin Daily, Ethereum’un kısa vadede önemli gelişmelere gebe olduğunu söylüyor. Birleştirme yaklaştıkça Ethereum fiyatı yükseliyor. Ethereum, yaklaşık beş hafta içinde iş kanıtı (PoW)’u sonsuza dek geride bırakacak ve bir hisse kanıtı (PoS) ağı haline gelecek. Bu yükseltme, Ethereum’un kendisini Bitcoin’den farklılaştırmaya devam etmesi için mükemmel bir hamle. ETH Birleştirmesi önemli bir kilometre taşıdır. Popüler YouTube podcast’i, izleyicilerine gerekirse takas etmelerini veya riskten korunmalarını söylüyor.

İlgili: Ethereum Merge 

Mina, analistin işaret ettiği diğer altcoin. Mina, son altı ayda 10 Github taahhüt çizelgesinin zirvesinde yer aldı. Mina protokol ekibi, kodlarına taahhüt ettikleri yenilikleri ekliyor ve muhtemelen projeyi iyileştiriyor. Mina, son altı ayda 2720 Github taahhüdü aldı.

altcoin

İşaret edilen diğer proje Avalanche. Avalanche ve Avalanche projesi DeFi Kingdom (DFK) arasında bir bağ var. Bu oyna-kazan tokeni, block zincirler arası bir oyun, merkezi olmayan değişim, çiftçilik ve oynanabilir NFT’leri kapsıyor. $JEWEL onların tokeni. DeFi Kingdom alt ağlarının günlük işlemleri 1 milyonu aşıyor. DeFi Kingdom, Avalanche’ın ilk alt ağı ve 30 Mart 2022’de başlatılmış. Halihazırda bazı katman-1 blok zincirlerinden daha fazla günlük işlem gerçekleştirmekte.

Sıradaki proje Axie Infinity (AXS), klasik oyunlarından ödülleri keserek, oyna-kazan oyuncularını kurnazca yeni modları olan Axie Infinity orijinine zorluyor. Ekip, bu hareketi daha fazla kullanıcı çekmenin yollarından biri olarak tanımlıyor. Bu endüstri, bu değişikliklerin ve yükseltmelerin ekosistemi nasıl etkilediğinden bağımsız olarak büyümeye devam ediyor.

Altcoin

A.Daily’nin işaret ettiği son proje GALA. GALA, başarılı oyun ve müzik platformları ile hayranlarına birlikte çalışabilir bir ekosistem sunuyor. GALA, GALA filmlerini piyasaya sürmek için Emmy ödüllü bir film yapım şirketi ile ortaklık kuruyor. GALA film açılımının ilk projesi, ödüllü yönetmen Stephen Cantor’un yönettiği uzun metrajlı belgesel “Four Down”.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: