BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tether (USDT)den sürpriz Polkadot açılımı
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Tether (USDT)den sürpriz Polkadot açılımı

Tether (USDT)den sürpriz Polkadot açılımı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tether, Polkadot ve Kusama üzerindeki ilk stablecoin oluyor.

Tether (USDT)den sürpriz Polkadot açılımı

Piyasa değerine göre en büyük stabilcoin olan Tether (USDT), Polkadot ve Kusama olmak üzere iki blockchain lansman planlarını açıkladı.

Tether, Polkadot’ta faaliyet gösteren ilk stabilcoin olmayı hedefliyor, ancak parachain mevcudiyeti nedeniyle ilk olarak Kusama’da piyasaya sürülecek.

 

 

 

Tether Polkadot ve Kusama blockchainlerini kullanacak

Tether Operations Limitet, USDT stablecoinin arkasındaki şirket. USDT 40 milyar doların üzerindeki piyasa hacmiyle, kripto paralar arsında 5. stablecoinler arasında ise 1. sırada.

Tether, şu anda, Ethereum, TON, algorand, SOlana, EOS ve Omni blockchainleri üzerinde işlem yapıyor. Şirket Polkadot ve Kusama olmak üzere iki blockchaini daha listesine ekleyeceğini açıkladı.

Tether, Polkadot’un parachain oluşumunu beklemesi nedeniyle önce Kusama blockchaininde işleme başlayacak.

Tether CTO’su Paolo Ardonio konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 

Polkadot, kripto para ekosisteminden en heyecan verici projelerden biri. Tether token olarak, Polkadot’da ortaya çıkan DeFi ekosistemine güç vermeye hazırız. Polkadot, parachain yapısı ile önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyüme kabiliyetine sahiptir. Büyüme, Polkadot’un yüksek ölçeklenebilirlik seviyesinden kaynaklanacak.

 

 

Canlı DOT fiyatı: $ 9.55

İlgili: Polkadot yorum, teknik analiz ve fiyat tahmini

İlgili: Polkadot haber, gündem ve gelişmeler

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: