1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan kripto para fiyatında ralli

Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan kripto para fiyatında ralli

Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan kripto para fiyatında ralli
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Teknoloji devi Google ile iş birliği yapmaya başladığı ortaya çıkan önemli bir kripto para projesinin coini ralli yapıyor. Bu önemli gelişmenin ayrıntılar ve ilgili coinin ne kadar yükseldiğine bakalım.


Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan Tezos (XTZ) fiyatında %23 ralli

Akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ), teknoloji devi Google ile yaptığı iş birliğinden dolayı haberlere konu oldu.

Yeni basın açıklamasına göre, Google Cloud, Tezos ağından bir doğrulayıcı olacak. Aynı zamanda Tezos da Google Cloud kurumsal müşterilerine Tezos ağında düğüm çalıştırmaya yardımcı olacak. Böylece bu blockchain ağdaki Web3 inovasyonları gelişmesine desek sağlayacak.

Tezos, bu yeni iş birliğinin sağladığı ortamda, Web3 uygulamaları oluşturmak isteyen Google Cloud müşterilerine Tezos üzerinde kolay düğüm ve dizin oluşturma olanağı sağlayacak. Böylece şirketlerin ve geliştiricilerin düğümleri barındırmasını ve dağıtmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

İlgili – Doğru çıkan Bitcoin tahminleriyle ünlü analistten 2 önemli uyarı

Bu önemli olayın duyulmasından sonra XTZ fiyatı önemli ölçüde ralli yaptı.

Teknoloji devi Google ile iş birliği yapan Tezos (XTZ) fiyatında %23 ralli

Google Cloud’un Web3 mühendisliği müdürü James Tromans, şöyle diyor:

“Google Cloud olarak Web3 kurucuları ve geliştiricilerinin uygulamalarını yenilemeleri ve ölçeklendirmeleri için güvenli bir altyapı sağlıyoruz. Şimdi de Tezos’ta Web3 uygulamalarını güçlendirmek için Google Cloud’un güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Tezos Vakfı’nda üst düzey yönetici Mason Edwards ise şöyle diyor:

“Kurumsal benimseme ve kitlesel pazar fırsatları elde etmek için ölçeklenebilir ve güvenli teknoloji esastır. Google Cloud ile çalışırken heyecan verici sinerjiler görüyoruz ve birlikte Tezos blockchainde geliştirme ve yeniliği hızlandırmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bu iş birliği aynı zamanda Tozos’a daha fazla kurumsal kullanıcı kazanma fırsatı da sunacak. Bundan dolayı bu gelişme Tezos’un yerel coini XTZ fiyatına pozitif yansıdı.

Bu haberin duyulmasından sonra XTZ fiyatı 1,19 dolar dip seviyeden bugün 1,48 dolara kadar yüzde 23’ü aşan bir ralli yaptı. Şimdi bir bir miktar düzeltme yaparak 1,39 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Tezos (XTZ) nedir? XTZ coin nasıl alınır? Geleceği var mı?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: