Loading...
btc
BTC
-0.87%
Bitcoin
62.871,76 USDT
eth
ETH
-1.26%
Ethereum
3.062,94 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
481,75 USDT
xrp
XRP
-0.72%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-2.91%
Binance Coin
536,61 USDT
sol
SOL
-3.67%
Solana
133,44 USDT
avax
AVAX
-2.78%
Avalanche
34,18 USDT
ada
ADA
-1.98%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.17%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-4.79%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.82%
Shiba Inu
0,00 USDT

Taraftar token nedir? Taraftar token gündem ve son dakika gelişmeleri

Taraftar token nedir? Taraftar token gündem ve son dakika gelişmeleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerin gözde kripto paralarından birisi de taraftar token’lar! Neredeyse her ay ünlü bir takım taraftar token’larını tanıtıyor. Taraftar token nedir? Güncel taraftar token gelişmeleri için haberimize göz atabilirsiniz. 


Taraftar token nedir? Taraftar token gündem ve son dakika gelişmeleri

Dünyaca ünlü futbol ve basketbol takımları Socios.com ile anlaşarak kendi dijital taraftar kardlarını oluşturuyor. Bu dijital taraftar kartları “taraftar token” olarak adlandırılıyor. Taraftar tokenlarının Bitcoin gibi borsalardan alım/satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. 

Taraftar tokenler son dönemin popüler tokenleri. CoinmarketCap verilerine göre, şimdiden 500 milyon doları aşan bir piyasaya sahip. Chiliz ve ana şirketi Socios.com da taraftar token üzerine yoğunlaşıyor. Socios.co bünyesinde, Barcelona, AC Milan, Juventus gibi dünya devleri yanında ülkemizden Fenerbahçe, Galatarasay ve Trabzonspor takımları da var.

Aşağıda toplam piyasa değerine göre en değerli top 5 taraftar tokenları görüyoruz. 

taraftar token

Yukarıdaki listeden de görüleceği üzere ilk sırada Alpine F1 takımının token’ı yer alıyor. F1 takımını sırasıyla Manchester City ve Paris Saint Germain takip ediyor. 

Toplam piyasa değerine göre yerli takımlarımızın güncel verilerini ise aşağıda görüyoruz. 

taraftar token Taraftar token nedir? Taraftar token gündem ve son dakika gelişmeleri

Toplam piyasa değerine göre yerli taraftar tokenları içerisinde Trabzonspor Fan Token’ının 18.5 milyon dolarlık toplam piyasa değeri ile ilk sırada olduğunu görüyoruz. Galatasaray Fan token ise 12.1 milyon dolar ile 2’nci sırada yer alıyor.

Kaynak

Taraftar token nedir?

Dünyaca ünlü futbol ve basketbol takımları Socios.com ile anlaşarak kendi dijital taraftar kardlarını oluşturuyor. Bu dijital taraftar kartları “taraftar token” olarak adlandırılıyor. Taraftar tokenlarının Bitcoin gibi borsalardan alım/satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Taraftar token fiyatları ile alakalı www.koinmedya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.