1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik

Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik

Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SushiSwap (SUSHI) fiyatı dikkat çeken bir hareketlilik yaşıyor. SUSHI/USD paritesinde yaşanan son gelişmelere bakalım.


Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik

SushiSwap (SUSHI) fiyatı günün en çok değer kazanan büyük coinlerinden biri oldu. SUSHI token, piyasa değerine göre en büyük 100 coin arasında yer alan bir kripto para. Öyle görünüyor ki kripto para yeni bir yükseliş ile bugün dikkat çekiyor.

Coin360’ın verilerine göre, SushiSwap (SUSHI) fiyatı bugün günün kazananı. Kripto para günlük bazda yüzde 15 yükselerek genel piyasadaki düşüşe meydan okuyor. BTC ve ETH gibi sektör devlerinin düştüğü bir ortamda değer kazandı.

İlgili – SushiSwap nedir? SUSHI coin nasıl alınır?

Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik

Kaynak: Coin360

Kripto para fiyatında neler yaşandığını görmek için SUSHI/USD paritesi 1 gün grafiğine bakalım.

SUSHI fiyatı burada Kasım ayından bu yana düşen bir trend çizgisi oluşturmuştu. Ancak öyle görünüyor ki tokenin fiyatı 4.80 dolar civarında yeni bir destek tabanlı oluşturdu. Kripto para burayı birkaç defa test etti ve sonunda düşen trend çizgisini de kırarak yeni bir ralli başlattı.

SushiSwap (SUSHI) fiyatı yükseliş sırasında 9.58 dolara kadar çıktı. Öyle görünüyor ki 9.50 dolar civarında direnç, daha fazla yükselişin önünü kesiyor.

İlgili – Merkezi olmayan borsa (DEX) nedir, en güvenilir DEX’ler hangileri?

Sushi token fiyatında sürpriz hareketlilik

SUSHI/USD paritesi 1 gün grafiği Kaynak: TradingView

Kripto paradaki bu yükseliş, DeFi sektörünün önemli geliştiricilerinden Daniele Sestagalli’nin projeye katılabileceği ile ilgili söylentiler üzerine başladı. Sestagalli, kripto para sektöründe “DeFi 2.0” olarak bilinen bir akımın önemli isimlerinden biri.

SUSHI token son aylarda iç sebeplerden dolayı zor anlar yaşıyordu. Bundan dolayı kripto paranın fiyatı önemli ölçüde düşmüştü. Şimdi bu haber üzerine SUSHI fiyatı yeniden canlanma fırsatı buldu.

İlgili – Loopring nedir ve geleceği nasıl? Güncel LRC coin haber ve gelişmeleri