1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Söylentilerin vurduğu bir başka proje Crypto.com ve Cronos (CRO) coin

Söylentilerin vurduğu bir başka proje Crypto.com ve Cronos (CRO) coin

Söylentilerin vurduğu bir başka proje Crypto.com ve Cronos (CRO) coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para sektöründe söylentilerin yeni hedefinde kripto para borsası Crypto.com ve onun yerel coini Cronos (CRO) var. CEO’nun bu konuda ne dediğine bakalım.


Söylentilerin vurduğu bir başka proje Crypto.com ve Cronos (CRO) coin

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, likidite ile ilgili söylentilere cevap verdi. Kripto söylenti çarkı dönmeye devam ediyor ve bu sefer hedefinde Crypto.com ve Cronos (CRO) coin var. Bu söylenti karşı kripto kışında sektöre zarar vermeye devam ediyor.

Kripto kışı yatırımcıları iki yönden etkiliyor. Birincisi piyasa genelindeki satışlar ile insanların yatırımları değer kaybediyor ve bundan dolayı da zarar ediyorlar. Şimdi yeni bir risk var. Artık birkaç kripto platformunda yaşanan bir olay ve sorun yaşayan bu platformlar kullanıcıların para çekmesini ya da tamamen işlem yapmasını askıya alıyor.

Şimdi bahsettiğimiz söylenti çarkı da yakın bir zamanda kripto para borsalarının likidite imajlarını hedef almaya ve zarar vermeye devam ediyor. Yine de bazı borsalar para çekme işlemlerini durduracakları söylentilerini yalanladıktan sonra bunu yapmıştı.

Şimdi en büyük borsalardan biri olan Crypto.com bu konudaki soruları cevapladı.

İlgili – Crypto.com – Cronos (CRO) coin nedir, nasıl alınır? Geleceği parlak mı?

Crypto.com da söylentilerin kurbanı

En güncel Crypto.com fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, bugün sosyal medya üzerinden fon çekme politika değişikliği ile ilgili söylentilere cevap verdi.

Crypto.com kullanıcılarına Twitter üzerinden seslenen Kris şöyle diyor:

“Fon çekme politikamız her zaman olduğu gibi kalmaya devam ediyor. Herhangi yeni bir kısıtlama getirmedik. Hiçbir özel para yatırma promosyonu yapmıyoruz (ve yürüttüğümüz tüm düzenli promosyonların kârlı olmasını sağlıyoruz).”

İlgili – En güncel Cronos (CRO) fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Crypto.com CEO’su şöyle devam ediyor:

“İnsanlar istedikleri kadar FUD yapmakta özgürler, ancak bu gerçekleri değiştirmiyor: Crypto.com bu yıl gelir açısından dünya çapında ilk 5, hatta belki de ilk 3 kripto platformu olacak. Sadece iki oyuncu bizden daha fazla kullanıcı sayısına sahip.”

Kris, sektörde kısa vadeli bir acının olacağını ve bununda da kötü iş modeline sahip işletmelerin piyasa dışında kalacağını söylüyor. Bu çok gerekli temizlikten sonra sektörün daha güçlü olacağını belirtiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.