1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. En güncel Cronos (CRO) fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

En güncel Cronos (CRO) fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

En güncel Cronos (CRO) fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Orta ve uzun vadeli Cronos (eski adıyla Crypto.com) fiyat tahmini için makalemize göz atabilirsiniz. Ünlü analist ve uzmanlardan önce çıkan CRO fiyat tahminleri bu sayfada!

En güncel Cronos (Crypto.com-CRO) fiyat tahmini

2021 yılı, birçok kripto paranın tüm zamanların en yüksek fiyatlarını gördüğü aşırı volatil bir yıl oldu. Dünya ekonomisinde nispeten bir daralma görülürken, çoğu kripto para biriminin fiyatları arttı. Ancak yıl sonuna doğru başlayan ve hala da devam eden düşüş trendinde kripto para birimleri ağır kayıplar verdi. Bu kayıplara rağmen, 2022 sonrası kripto dünyası için oldukça umut verici görünüyor.

Hatta bazı kripto paralar için, gelecek daha da umut verici olabilir. Bunlardan biri de Cronos’un, eski adıyla Crypto.com Chain’in yerel dijital para birimi CRO coin. (18 Şubat 2021’de Crypto.com, Cronos olarak yeniden markalaşmaya gittiğini ve isim değiştirdiğini açıkladı.)

En güncel Crypto.com fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Cronos fiyat tahminlerine geçmeden önce, bu projeye biraz yakından bakarak, yükseliş potansiyelinin arkasındaki sebepleri anlamaya çalışalım.

Crypto.com – Cronos nedir?

Geleneksel finansal hizmetlere güçlü bir alternatif sunan Crypto.com, sağlam bir güvenlik ve gizlilik temeli üzerine kurulmuş bir açık kaynaklı blockchain platformudur. Aynı zamanda dünyada CCSS Seviye 3, ISO27001: 2013 ve PCI: DSS 3.2.1, Seviye 1 lisanslarına sahip ilk kripto para platformudur. İlgili: Crypto.com nedir, nasıl alınır? Geleceği parlak mı?

Cronos (CRO) coin nedir?

Crypto.com Coin- Cronos (CRO) ise, kripto para projeleri arasında bir ağ oluşturmayı ve yatırımcılar arasında bir ödeme platformu olarak kripto paranın benimsenmesini hedefleyen bu platformun yerel tokenidir. İlgili: Crypto.com nedir, nasıl alınır? Geleceği parlak mı?

Crypto.com Chain ise, Crypto.com’un kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için geliştirdiği çözümler serisindeki ürünlerden sadece biridir. CRO blok zinciri Moreso ise öncelikle Crypto.com Pay mobil ödeme uygulamasını sağlayan bir araç olarak hizmet eder.

Ayrıca platformun bir diğer dikkat çeken özelliği de kullanıcılarının kripto para tabanlı kredi kartı satın almalarını sağlamasıdır.

Şu anda, CRO OKEx, CoinTiger, Huobi Global, FTX ve Upbit gibi birçok popüler kripto para borsasında işlem görüyor.

Yakın bir gelecekte, Crypto.com diğer ürünlerini güçlendirmek için CRO platformunun erişimi alanını genişletmeyi planlıyor. Bu amaç doğrultusunda yakın zamanda Lebron James’i işe alarak, blockchain eğitimi için önemli bir pozisyona getirdi.

CRO fiyatının tarihsel verileri

2021 yılına yaklaşık olarak, 0.06 dolarlık bir fiyatla başlayan CRO coin, kasım ayına doğru müthiş bir ralli yaparak 0,90 dolara kadar yükseldi.

Crypto.com tamda bu dönemde yeni bir yatırım yaparak ABD’nin Los Angeles şehrinin ikonik spor kompleksi Sables Center’in isim hakkını aldığını duyurdu.

ilgili: NBA’in 1 numaralı markası LA Lakers Crypto.com ile anlaştı

Ne kadar etkili olduğunu bilmiyoruz ama bu haberden kısa bir süre sonra yani 24 Kasım 2021’de CRO fiyatı tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olarak 0,9698$’ı gördü. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru piyasada yaşanan büyük düşüşe rağmen, CRO’nun 2021’de yatırım getirisi %500’ün üzerindeydi.

Crypto.com (CRO), Mainnet’ini 25 Mart 2021’de başlattı. CRO, toplam arzdan 70 milyar CRO’nun dolaşımdan çıkarıldığı, tarihteki en büyük token yakma işlemini gerçekleştirdi. Yine, 22 Şubat 2021’de de 59,6 milyar CRO yakılmıştı.

Cronos (CRO) güncel veriler

Cronos (CRO) fiyatı: Anlık CRO fiyatı için tıklayınız.
ToplamCronos (CRO) arzı: 30.263.013.692 CRO
Piyasada işlem gören Crypto.com (CRO) arzı: Dolaşımdaki güncel CRO arzı için tıklayınız.
Cronos (CRO) işlem hacmi. 24 saatlik CRO işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi: $0.9698
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi: $0.01149
Toplam CRO yatırım dönüşü (ROI) için tıklayınız.

Şu anda CRO, CoinMarketCap’te ilk 20 arasında yer alıyor.

Peki  blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, dijital para birimi fiyatının 2022’de yükselmesine yardımcı olacak mı? CRO’yu neler bekliyor? Crypto.Com’un yerel tokeni 2022 ve sonrasında boğa koşusu yapabilir mi? Bu soruların cevabını şimdi, farklı analiz ve tahmin sitelerinden derlediğimiz Crypto.com fiyat tahminlerinden öğrenelim.

2022 sonrası için uzun vadeli CRO fiyat tahminleri çoğunlukla yükseliş odaklı. Orta vadede tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.9698$’ı yeniden görme olasılığı yüksek. Ancak bunun için önünde kırması gereken birçok psikolojik direnç seviyesi var.

En güncel Crypto.com fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Cronos fiyat tahmini 2022

CRO fiyatında yükseliş eğilimi başlarsa, Crypto.com 2022’nin sonunda 0,16 dolara ulaşabilir. Ayrıca yaklaşan ortaklıklar ve gelişmeler, yakın gelecek için fiyat açısından oldukça iyimser bir tablo ortaya koyuyor.

 2023 CRO fiyat tahmini

CRO’nun göreli güç endeksi (RSI) 2022’de 60’ın üzerinde kalırsa, piyasaya daha fazla alıcı gireceği için güçlü bir yükseliş trendine işaret edebilir. Böylece CRO fiyatının 2023’ün sonunda 0,25 dolara ulaşma olasılığı artar. 

 2024 CRO fiyat tahmini

Platform tarafından yayınlanan son güncellemeler, gelişmeler ve yeni proje tahminlerine göre, 2024 yılında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleniyor. Ayrıca bu, kripto piyasasında CRO coinin fiyatını artırabilir. Tahmin sitesi Treadingbeast analistlerine göre fiyat yükselerek, 03$ civarına ulaşabilir ve 2024 yılında kayda değer bir yatırım dönüşüne sahip kripto paralar listesine adını yazdırabilir.

 2025 CRO fiyat tahmini

Önümüzdeki dört yıl içinde, CRO’nun fiyatı 0,32 dolara kadar çıkabilir.

2026 Crypto.com fiyat tahmini

2026 yılına kadar, daha çok kişi kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi olacak ve piyasaya hem sayıca hem de nitelik açısından daha çok kişi katılacak. Tüm bunlar sektöre yapılan yatırımları artıracağı için, CRO’nun fiyatı 1$’a kadar ulaşabilir.

Sonuç olarak; CRO’nun 2022’den 2026’ya kadar parlak bir gelecek var. CRO ekosisteminde ve genel kripto ekosisteminde devam eden gelişmelerle birlikte, CRO’nun yeniden zirvelere tırmndığını görebiliriz.

Digitalcoin price.com CRO fiyat tahminleri

En güncel Cronos (CRO) fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Crypto.com Coin (CRO) hakkında sık sorulan sorular

Crypto.com Coin (CRO), nedir?

Crypto.com Chain, Crypto.com ticaret, ödeme ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir blockchaindir. Crypto.com Coin (CRO)ise, Crypto.com blockchainin yerel dijital para birimidir. İlgili: Crypto.com nedir, nasıl alınır? Geleceği parlak mı?

CRO coine yatırım yapılır mı?

CRO, 2021 yılına yaklaşık 0,06 dolarlık bir fiyat ile giriş yapan kripto para, inanılmaz bir performansla, 0,90 dolar ile ATH yaptı. Ve 2021’de en fazla değer kazanan ve yatırım dönüşü en fazla olan kripto paralardan biri oldu. Bu da kripto paranın ne kadar yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ortaya koyuyor.

2022 yılında CRO fiyatı ne kadar olur?

(CRO) fiyatının 2022 yılında 0,9704 dolara ulaşması bekleniyor. DigitalCoinPrice ise kripto paranın fiyatının 2022 yılında 0,65 dolar olacağını söylüyor.

2023 yılına kadar CRO fiyatı ne olacak?

Tarihsel veriler doğrultusunda, popüler bir tahmin sitesi olan Wallet Investor Crypto.com (CRO) fiyatının 2023 yılında 1.07 dolar olmasını bekliyor. En makul fiyat tahminlerini yapan analiz sitelerinden bir diğeri olan DigitalCoinPrice ise, Crypto.com (CRO) fiyatının 2023 yılında 0.77 dolara ulaşmasını bekliyor.

2025 yılına kadar CRO fiyatı ne olacak?

Coinquora Crypto.com (CRO) fiyatının 2025 yılına kadar 8 dolara ulaşması beklerken; DigitalCoinPrice, 2025 için 0.96 dolarlık bir fiyat öngörüyor.

Kaynak