1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Shiba’dan heyecan veren yeni proje!

Shiba’dan heyecan veren yeni proje!

Shiba’dan heyecan veren yeni proje!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu, dünyanın yeni trendi Metaverse’e giriş yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Shiberse’yi duyuran Shiba Inu şimdi de Metaverse’de arsa satmaya başlıyor. Detaylar haberimizde.

Shiba’dan heyecan veren yeni proje!

Geçtiğimiz yıl NFT akımı dünyanın gündemindeydi. Bu yıl ise Metaverse’ü konuşuyoruz. Dünyanın önde gelen şirketlerinin birbiri ardına Metvaverse projelerini açıkladıklarına şahitlik ediyoruz. İnternet dünyasının dönüşümü gözlerimizin önünde gerçekleşiyor.

Shiba

Samsung ve Apple gibi devler başta olma birçok şirket, Metaverse dünyasında yerini almaya çalışıyor. Dünyanın en aktif sosyal medya kullanıcılarına sahip olan Shiba Inu’da geçtiğimiz günlerde duyurduğu Metaverse projesi Shiberse’nin ardından yaptığı yeni duyuruda Metaverse’de arazi satışlarına başlıyor.

İlgili: Metaverse nedir?

Shiba Lands, rakipleri Decentreland, Sandbox ve CryptoVoxels gibi Metav evrende gayrimenkul satacak. Shiba Inu’nun bir projesi olan merkeziyetsiz borsa ShibaSwap’ın kendi yönetim tokeni Doge Kille (LEASH) sahipleri Shiba Lands’ta ön satıştan garimenkul alabilmek için bu tokenları kullanabilecek. Doge Kille sahipleri alımda öncelikli konumda olacak.

https://twitter.com/Shibtoken/status/1491172436464881670?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1491172436464881670%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2022%2F02%2F10%2Fdogecoin-doge-competitor-shiba-inu-shib-announces-new-metaverse-project%2F

“Shiba Lands’i tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz! Metaverse’imizin içinde bulunan bu ‘topraklar’ çok yakında satın alma/açık artırma için hazır olacak ve bu, topluluğun tam sürümden önce Metaverse’e girmesine izin verme yolunda ilk adımımız olacak!”

Meme kripto dünyasının en popüler kripto paralarından biri olan Shiba Inu geçtiğimiz yıl ekim ayında başlayan rallisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa zamanda sosyal medyada örgütlenen büyük bir kitleyi arkasına alan Shiba, kripto ekosisteminin en değerli varlıkları arasına girdi. Arzının büyük bir kısmının belirli balinaların elinde bulunması ile eleştirilen kripto para, piyasanın en değerli 14’üncü varlığı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Shiba Inu (SHIB), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000034 dolardan işlem görüyor. Meme kripto paranın toplam piyasa değeri ise 16,7 milyar dolar. Son 24 saat içerisinde %6 değer kaybetse de son 7 günde %46 değer kazanarak dikkat çekti.

Kaynak

 

Etiketler: