Loading...
btc
BTC
-0.93%
Bitcoin
66.900,13 USDT
eth
ETH
2.3%
Ethereum
3.518,65 USDT
bch
BCH
-0.89%
Bitcoin Cash
382,40 USDT
xrp
XRP
-1.02%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.43%
Litecoin
71,56 USDT
bnb
BNB
-0.29%
Binance Coin
585,56 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
177,38 USDT
avax
AVAX
-3.83%
Avalanche
30,65 USDT
ada
ADA
-0.31%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
0.33%
Poladot
6,12 USDT
doge
DOGE
-1.19%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Binance’den muhteşem yatırım!

Binance’den muhteşem yatırım!

Binance CEO'su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri haline gelen Binance, kripto para piyasalarında en hızlı yükselen girişimler arasına ismini yazdırdı. Binance, son yatırımı ile takdirleri üzerinde topladı.


Binance borsasının son yatırımı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Borsası, dünyanın birçok bölgesinde ofisi bulunuyor. Binance’in ülkemizde de ofisi bulunmaktadır. Kripto para piyasaları büyüdükçe kripto paralar üzerinden yapılan işlem hacmi artış gösterdi. Borsalar günlük milyarlarca dolar işlem hacmini yönetir hale geldi. Bu pastadan en büyük payı alan borsalardan birisi de şüphesiz Binance borsası. Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao ise genç yaşında milyarderler sınıfına giren girişimcilerden oldu.

Lütfen Bkz: Güncel Binanace Coin BNB token fiyat tahmini

Binance Borsasının kripto para BNB token ise yazının kaleme alındığı saatte 420 dolardan işlem görüyor. 69.430 milyar dolarlık toplam piyasa büyüklüğü ile BNB token en değerli 4’üncü büyük kripto para konumunda.

Binance kripto para piyasalarında kazandığı paralar ile alternatif alanlarda yatırım yapmaya başladı. Binance, iş dünyasının ünlü magazinlerinden Forbes’e 200 milyon dolarlık yatırım yaparak Forbes’in ortaklarından biri haline geldi.

Yaklaşık 100 yıldır yayın yapan Forbes, iş dünyasında ilgi ile takip edilen ve gündem belirleyen mecmualardan birisi. Forbes, New York Borsasında da listeleniyor. Binance’in yatırım haberine Forbes şimdilik olumlu bir tepki göstermedi.

Forbes’in her yıl açıkladığı milyarderler listesine geçtiğimiz yıl Forbes’in yeni yatırımcısı CZ de girmişti. CZ’nin Forbes listesine göre 96 milyar dolarlık geliri olduğu tahmin ediliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.