1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba piyasayı kırıp geçirdi

Shiba piyasayı kırıp geçirdi

Shiba piyasayı kırıp geçirdi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para Shiba Inu’da yaşanan 2 önemli gelişme, bu tokenin sosyal medya hakimiyetini yüzde 57’ye çıkardı. Yaşanan gelişmelerin ve ilgili verilerin ayrıntılarına bakalım.


İnterner ve sosyal medyada Shiba depremi

Robinhood’un yaptığı duyuru internet ve sosyal medyada adeta bir Shiba Inu (SHIB) depremi etkisi yaptı. SHIB yeniden tüm sosyal medya platformlarında trend konu oldu. En başta da Twitter’de.

Fiatom.io’in yayımladığı son rapora göre, Shiba Inu’nun sosyal medya hakimiyeti bu hafta yüzde 57.5’e yükseldi. Fiatom.io, bu verileri Twitter üzerinden duyururken, bu gelişmenin arkasındaki başlıca etkenin ise “SHIBARMY” (Shib Ordusu) olarak bilinen Shiba Inu topluğu olduğu kaydedildi.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Shiba’nın yükselişinin arkasındaki 2 önemli olay

Diğer yandan SHIB tokenin sosyal medyada güncel olmasının arkasında 2 önemli gelişme var. Bunlar öyle:

1. Robinhood, SHIB için destek getirdi
2. SHIB: The Metaverse’in başlatılması

Robinhood artık SHIB destekliyor

Amerika merkezli finans hizmetleri şirketi Robinhood, Salı günü yaptığı açıklamada, platformlarına Shiba Inu’yu eklediklerini bildirdi. Bu gelişme üzerine piyasada yeni bir SHIB dalgası yapılmaya başladı.

Shiba Inu şu an kullanıcı açısından dünyanın en büyük borsalarında işlem görüyor. Robinhood’un da 22 milyon kayıtlı kullanıcısı var. Böylece daha önce sadece Robinhood’da işlem gören kullanıcılar da artık SHIB ticareti yapabilecek.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

SHIB: The Metaverse

Bunlara ek olarak Shiba bir de “SHIB: The Metaverse” ile ilgili önemli gelişme kaydetti. SHIB: The Metaverse, ilk defa ekip tarafından 24 Ocak 2022’de duyurulmuştu. İşte, bu duyurudan 75 gün sonra Shiba kendi metaverse projesinin başladığını duyurdu. Buradaki arsa satışları başladı ve 72 saat içinde sona erecek.

Tabii SHIB sahiplerine burada özel ayrıcalıklar tanınıyor. Zaten metaverse konsepti şimdi en sıcak gündemlerden. Shiba metaversete ise şimdiden 4,500’den fazla işlem gerçekleşti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: