1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Shiba Inu (SHIB) zirveye oturdu!

Shiba Inu (SHIB) zirveye oturdu!

Shiba Inu (SHIB) zirveye oturdu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük Ethereum balinalarının topladığı altcoinler içerisinde meme kripto ve metaverse rüzgarı esiyor. Detaylar haberimizde.

Shiba Inu zirveye oturdu!

Kripto analiz verileri piyasanın görünümü açısından önemli göstergeler. Bu göstergelerden bir de balinaların yaptığı hareketler. Yatırımcılar ellerinde yüklü miktarda kripto para tutan balinaların hareketlerini yakından takip ediyor. WhaleStats, bu balinaların hareketlerini izliyor ve yatırımcılara sunuyor.

Yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum balinalarının meme coinlerinden metaverse oyunlarına ve kripto borsalarına güç sağlayan tokenlere kadar çeşitli kripto paraları biriktirdiğini gösteriyor.

WhaleStats’ın son rakamları, en zengin 1000 Ethereum adresinin en çok tuttuğu kripto paranın Shiba Inu olduğunu gösteriyor. Balinalar şu anda 1,7 milyar dolar değere karşık gelen Shiba’yı cüzdanlarında tutuyor. Bu oran ellerindeki toplam varlığın %7,71’ine denk geliyor.

İlgili: Shiba nedir, geleceği nasıl?

Shiba yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0.00003353 dolardan işlem görüyor. Shiba’nın toplam piyasa değeri 18 milyar dolar.

İlgili: Shiba fiyat tahmini

Shiba’yı FTX borsasının kendi kripto parası olan FTX token izliyor. En büyük Ethereum balinalarının elindeki toplam varlıkların %7,3’ü ise FTX token. Balinaların elindeki FTX’lerin toplam değeri ise 1,6 trilyon dolar. FTX, yazım anında 42,25 dolardan işlem görüyor.

İlgili: FTX token fiyat tahmini

Metaverse tabanlı kripto paralarda balinalar arasında son derece popüler. Oyna-kazan sistemine dayalı kripto paralardan GALA’da balinaların radarında olan kripto paralardan. Ellerinde 519 milyon dolarlık GALA bulunuyor. GALA, 0,44 dolardan işlem görüyor.

İlgili: GALA nedir, geleceği nasıl?

Geçtiğimiz günlerde ünlü analist Coin Bureau, GALA’nın piyasanın lideri olan Axie Infiniy’i geride bırakcağını savunmuş ve iki katlık bir büyüme ön gördüğünü açıklamıştı.

Hong Kong merkezli dijital varlık borsası Crypto.com’un kendi kripto parası CRO’da balinaların cüzdanlarında biriktirdiği varlıklar arasında. En büyük 1000 Ethereum balinasının elinde bulunan CRO’ların toplam değeri ise 432 milyon dolar.

shiba ınu

Kaynak