1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Shiba Inu (SHIB) patlama yapacak mı? Bu seviyelere dikkat!

Shiba Inu (SHIB) patlama yapacak mı? Bu seviyelere dikkat!

Shiba Inu (SHIB) patlama yapacak mı? Bu seviyelere dikkat!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu, geçtiğimiz yılki ihtişamlı günlerinden uzak bir görüntü veriyor. Meme kriptonun önemli temsilcisine yatırım yapanlar için kritik seviyler yazımızda.

Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları bu seviyelere dikkat!

Geçtiğimiz yıl ekim ayında büyük bir çıkış yapan meme coinlerin Dogecoin’den sonra en değerli kripto parası olan Shiba Inu, 2022 yılında kripto piyasasında yaşanan düşüşten en çok etkilenen altcoinlerin arasında yer alıyor.

İlgili: Shiba Inu nedir, Geleceği nasıl?

Shiba, 28 Ekim 2021’de 0,00008445 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Ancak 2022 yılında bu değerin yaklaşık %85’ini kaybetti. Meme kripto ilk 10’daki yerinden de uzaklaştı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Shiba ordusu, değerde yaşanan düşüşe rağmen sosyal medyada kripto paraya desteğini sürdürüyor. Shib, özellikle bir ödeme aracı olarak kullanılma konusunda yoğun bir ilgi görüyor.

Meme kripto, son %3,19 değer kazandı. 0,000012 dolarlık bir fiyata sahip ve altcoinin piyasa değeri 6,8 milyar dolar. Shiba’nın kritik seviyelerini durgun bir günde ele almakta fayda var.

Shiba Inu günlük fiyat hareketleri

shiba ınu Shiba Inu (SHIB) patlama yapacak mı? Bu seviyelere dikkat!

 

Shiba Inu fiyatı, ağustos ayının ikinci işlem haftasında oldukça çekişmeli bir savaş sunuyor. Ayılar ve boğalar kontrolü ele almak için mücadeleye devam ediyor.

Fiyattaki aşağı yönlü kritik nokta 0.00001217 dolar. Geçtiğimiz hafta 0,00001400 dolar olarak belirlenen hedeften bir miktar uzaklaşıldığı görülüyor. 0.00001217 dolarda bir kırılım SHIB’i  0,00001074 dolara geri çekebilir.

shiba ınu Shiba Inu (SHIB) patlama yapacak mı? Bu seviyelere dikkat!

 

0,00001400 dolarlık değerde hala boğaların ulaşabileceği bir noktada duruyor. Yükseliş tarafında bu seviyenin önemi büyük. Bu seviyenin kararlı bir şekilde elde edilmesi Shiba’ya katalizör olacaktır ve alım baskısı artacaktır. Shiba’da bu küçük aralıkta ortaya çıkacak hareket kripto paranın yönünü belirleyecek gibi görünüyor. Bu nedenle yatırımcılar Shiba’yı yakından takip etmeli ve kritik seviyelere dikkat etmeli.

Shiba Inu

Shiba Inu, kripto piyasasının en değerli varlıkları sırasında 15’inci sırada yer alıyor. En büyük rakibi Dogecoin ise aynı sıralamada 11’inci sırada. Shiba’nın 6,8 milyar dolarlık değerine karşılık Dogecoin’in 9,5 milyar dolarlık bir değeri bulunuyor.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: