1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu geliştiricisinden şoke edici ayrılık mesajı

Shiba Inu geliştiricisinden şoke edici ayrılık mesajı

Shiba Inu geliştiricisinden şoke edici ayrılık mesajı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu geliştiricisi Ryoshi, tüm topluluğu şoke eden bir ayrılık mesajı yayımladı. Öyle görünüyor ki kripto sektörünün tamamen terk ediyor.


Shiba Inu geliştiricisinden şoke edici ayrılık mesajı

Shiba Inu’nun (SHIB) “Ryoshi” ismini kullanan kimliği bilinmeyen geliştiricisi, kripto sektöründen ayrıldığını duyurdu. Ryoshi, tüm tweetlerini silerken, Medium üzerinden bir duyuru yaptı. Burada kripto dünyasından ayrıldığını bildirdi.

Shiba Inu geliştiricisi Ryoshi’nin kripto dünyasından ayrıldığını açıklaması tüm topluluğu şoke etti. Shiba Inu’nın lider geliştiricisi Shytoshi Kusama için de bu kötü bir sürpriz oldu.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Ryoshi, Medium üzerinden bir ayrılık mesajı yayımlarken şöyle diyor: “Ben önemli değilim ve bir gün hiç fark edilmeden gideceğim. SHIBA ve buradaki yolculuğu daha ileriye taşıyın.”

Bu arada kripto para sektörü son günlerdeki yükselişine ara verdi. Kripto para piyasası toplam değeri yüzde 0.92 oranında düştü ve 1.31 trilyon dolar. Sektörün liderleri Bitcoin ve Ethereum’da da benzer kısa vadeli düzeltmeler var.

Bakınız: Ethereum fiyat yükselişinin takıldığı direnç: Güncel ETH teknik analizi

Ryoshi’nin bu ayrılık mesajına Shytoshi Kusama şu yanıtı verdi: “Lütfen böyle anlamsız şeyler söyleme. Shib’e odaklan.”

Ardından ise Shiba’da çok önemli geliştirme çalışmaların eşiğinde olduklarını ve çok zorlu aşamaları geride bıraktıklarını söyledi. Ona göre proje yoluna devam ediyor ve etmeye devam edecek. Shiba, Shiba olarak kalıyor. Bu yaşananlara da sadece gülüp geçtiğini sözlerine ekliyor.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Kaynak

Etiketler: