1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Shiba destekçilerine bir müjdeli haber daha

Shiba destekçilerine bir müjdeli haber daha

Shiba destekçilerine bir müjdeli haber daha
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) kripto para piyasasında en dikkat çeken topluluğa sahip coinlerden biri. Kısa süre önce piyasaya çıkan bir ticaret platformundan da Shiba topluluğu için iyi bir haber var.


Shiba destekçilerine bir müjdeli haber daha

St Vincent ve Grenadinler’de kurulan kripto borsası BlueBit.io’nin Shiba Inu’yu listelediğini bildiriliyor. Bu haberi Twitter üzerinden, bir politikacı, Kasım ayında yapacak olan seçimlerde Liberter Parti’den ABD Senatosu adayı olan Shannon Bray duyurdu. BlueBit.io, bu yılın ilkbahar döneminde piyasaya çıkan yeni bir kripto para borsası.

Yine de söz konusu platform tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Buna rağmen, BlueBit.io, 7 Ağustos’ta Twitter üzerinde müşterilerine yaptığı ankette, SHIB’in platformda listelenmesini isteyip istemediklerini sormuştu. Tabii bu borsa iyice oturaklaşmış borsalardan değil. Yeni olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde ticaret pariteleri arasına bu trend kripto para olan SHIB coini eklemesi ile dikkat çekiyor.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Shannon Bray (@ShannonBrayNC) ise Twitter üzerinden ilgili haberi şöyle duyurdu:

“ BlueBit.IO platformunda listelenen yeni tokenlere baktınız mı? SaitamaV2, Shib ve Mandox dışında bir de CultDAO Cult da listelendi.”

SHIB, son dönemde çok popüler olan köpek temalı kripto paralardan biri. Bundan dolayı bu yılın başında bir dizi büyük borsa da bu coini ticaret platformlarına eklemişti. Nisan ayından Robinhood’da listelenmişti. Ardından Bitstamp de aynısını Haziran’da yaptı. Buna ek olarak Pantera Capital fon tarafından desteklenen borsa olan VALR da yaptığı bir duyuruda, müşterilerine SHIB ile ilgili bazı pariteler sunacağını bildirmişti. Bunların başında SHIB/USDC geliyor.

Başka bir SHIB paritesi de daha önce Çin kripto para borsası OKX tarafından listelenmişti.

Shiba Inu ya da kısaca SHIB token, en dikkat çeken köpek temalı meme coinlerden biri ve son bir yıldaki performansı ile dikkat çekmişti. Zaten bundan dolayı kısa sürede piyasa değerine göre TOP coinler arasına girmişti.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Kaynak