1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. SHIB yatırımcıları bu korelasyona dikkat etmeli

SHIB yatırımcıları bu korelasyona dikkat etmeli

SHIB yatırımcıları bu korelasyona dikkat etmeli
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SHIB’e uzun vadeli mi kısa vadeli mi girmek gerekiyor? Üç aydan uzun bir süre sonra, Shiba Inu [SHIB] 0,0126 dolar seviyesinin ötesinde bir yükseliş kırılması buldu. Kısacası SHIB fiyatları bundan sonra 1000 ile çarpılıyor. Bununla birlikte, SHIB dört saatlik 20/50/200 EMA’sının altına düştüğü için 0.017 dolarlık tavan meme parasını düşüş eğilimine soktu. Şimdi, fiyat hareketi destek bölgesine yaklaşırken, SHIB ince buz üzerinde yürüdü.

SHIB yatırımcıları bu korelasyona dikkat etmeli

Alıcılar 0,01227 dolarlık desteği savunmaları durumunda, SHIB bir toparlanma görebilir. Yazım zamanında, SHIB son 24 saatte %7,42 düşüşle 0,01233 dolardan işlem gördü. Son iki hafta boyunca, SHIB’nin inişi nefesleri kest. 25 Ağustos’ta yükselişe geçen mum çubuğu, bu trend çizgisi direncini anında desteğe çevirdi. Ancak aşağı yönlü 20 EMA (kırmızı) ve 50 EMA (camgöbeği) yükseliş geçişinden kaçındı ve satış avantajı ile rezonansa girdi.

 SHIB

Dolayısıyla, 0.01227 dolar seviyesinin altındaki bir düşüş, devam eden düşüş hareketini uzatabilir. Bu durumda, potansiyel hedefler 0.0117$-0.0112$ aralığında olacaktır. 0.01227$ seviyesinin hemen üzerinde bir kapanış, geri dönüş şansını teyit edebilir. Bu koşullar altında SHIB, EMA’larına doğru 0.0129$-0.0133$ aralığında bir toparlanmaya tanık olabilir. İki haftalık trend çizgisi desteğinin üzerinde bir kapanış bulamamak, önümüzdeki günlerde düşüş hareketlerini teşvik edecektir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satım bölgesini test etmeye çalışırken kademeli olarak aşağı taşındı. Alıcılar, giriş yapmadan önce bu bölgeden potansiyel bir toparlanma aramalı. Bununla birlikte, Hacim Osilatörü mevcut düşüş trendi sırasında daha düşük tepe ve dip noktaları işaretledi. Bu okuma, nispeten zayıf bir düşüş hareketine işaret etti. Yönlü Hareket Endeksi (DMI) çizgileri düşüş eğilimine girdi. Ancak Ortalama Yönlü Hareket Endeksi (ADX), oldukça zayıf bir yön eğilimi göstermeye devam etti.

SHIB

İki haftalık trend çizgisi desteğinin yanı sıra 0,01227 dolarlık taban çizgisinin birleştiği göz önüne alındığında, SHIB alıcıları bir geri dönüşü hedefleyecektir. Ancak EMA’nın güneye bakan eğilimleri, bu zaman diliminde uzun vadeli düşüş eğilimini sürdürmek için satın alma baskısını daraltabilir. Ayrıca altcoin, Bitcoin ile 30 günlük %14’lük bir korelasyonu paylaşıyor. Bu nedenle, genel piyasa hissiyatıyla Bitcoin’in hareketine göz kulak olmak, herhangi bir yükseliş geçersizliğini belirlemek için tamamlayıcı olabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: