1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Sanal mı, gerçek mi? Kripto parası bir haftada ikiye katladı!

Sanal mı, gerçek mi? Kripto parası bir haftada ikiye katladı!

Sanal mı, gerçek mi? Kripto parası bir haftada ikiye katladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası haftayı durgun geçirirken oyun tabanlı kripto paralar ana akım haline gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Metahero (HERO). Detaylar haberimizde.

Sanal mı, gerçek mi? Kripto parası bir haftada ikiye katladı!

Kripto piyasasında tam anlamıyla bir Metaverse rüzgarı esiyor. Metaverse ana akım haline geldikçe sınırlar zorlanıyor ve yeni projeler ortaya çıkıyor. Bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülen Metahero, gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İlgili: Metaverse nedir?

Metahero, oyunlarda, VR’da ve sosyal medyada kullanılmak üzere gerçekçi avatarlar üreten 3D tarama teknolojisini ekositeme kazandırdı. Binance Smart Chain üzerine inşa edilen proje oyuncuların kendilerinin dijital versiyonlarını oyun ortamına gerçekten yükleyebilmelerine olanak tanıyor.

İlgili: Binance fiyat tahmini

Hayal dünyasının sınırlarını zorlayan bu teknoloji tokeni Metahero (HERO), yılın ikinci yarısında arz edilmesinin ardından eylül ayının başında yakaladığı yükselişle hafızalarda yer etti. Metahero token (HERO), son 7 günde %70 değer kazandı. Piyasaya sürüldüğü temmuz ayından bu yana ise %2,813 değer kazandı.

Metahero, yalnızca insanların değil, oyunun sanal dünyasını dolduracak tüm nesnelerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini oluşturmak için Wolf Studio ile çalışıyor. Bu ortaklık Metahero’nun gelişimine katkıda bulundu. Dünyanın birçok yerine tarama odaları kuracak olan proje için ilk tarayıcı Katar’da kuruldu. Projenin Katar’dan sonraki hedefi Newyork, Tokyo ve Berlin gibi dünyanın en büyük ve en gelişmiş şehirlerinde tarayıcılar kurmak.

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre Metahero token, 0,2187 dolardan işlem görüyor. HERO tokenin toplam piyasa değeri 1,082 miilyar dolar. Maksimum arzı 10.000.000.000 HERO olan tokenin dolaşımdaki arzı ise 4,930,000 HERO.

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: