1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Robinhood’un listeleyebileceği bu yeni coinde %250 ralli beklentisi

Robinhood’un listeleyebileceği bu yeni coinde %250 ralli beklentisi

Robinhood’un listeleyebileceği bu yeni coinde %250 ralli beklentisi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında şimdi de Robinhood’un bu coini listelebileceği söylentileri dolaşıyor. Söz konusu kripto paranın grafiklerinde boğa bir formasyon oluştu.


Shiba’dan sonra Robinhood’un listeleyebileceği bu coinde %250 ralli beklentisi

ApeCoin’in (APE) piyasa değeri 2022’in ikinci çeyreğinde yüzde 250 oranında büyüyebilir. Çünkü APE grafiklerinde son dönemde izlenilen klasik br teknik formasyonda kırılma bekleniyor.

APE fiyatı “boğa bayrağı” kırılması yakın

APE fiyatı 13 Nisan’da grafikte “boğa bayrağı” olarak adlandırılan bir formasyonun üst sınırının üzerine çıktı. Boğa bayrağı formasyonunda fiyat üçgen türü bir yapının içinde konsolide olur ve ardından da genel olarak yukarı yönlü bir kırılma ile önceki trend devam eder.

İlgili – Bir günde %1,000 yükselen ApeCoin (APE) nedir?

Boğa bayrağı formasyonunun hedefi ise önceki trend ile ölçülüyor. Bahsedilen kırılma gerçekleşirse ApeCoin fiyatında büyük bir yükseliş potansiyeli olacak.

Robinhood’un listeleyebileceği bu yeni coinde %250 ralli beklentisi

APE/USD günlük fiyat grafiği ve “boğa bayrağı” formasyonu Kaynak: TradingView

Bundan dolayı eğer boğa bayrağı formasyonu beklendiği gibi gelişirse APE fiyatı ikinci çeyrekte yaklaşık 40 dolara ulaşır.

Robinhood listeler mi?

Bu arada Apecoin ile ilgili yeni bir söylenti var. Buna göre popüler bireysel broker şirketi Robinhood, kendi platformunda APE coini listeleyebilir. Bu söylentiler üzerine Apecoin iki günde yüzde 17 yükseldi.

İlgili – Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

Bu söylentiler tam da Robinhood’un Shiba Inu (SHIB) liselemesinden sonra başladı. Platform, SHIB ile birlikte 3 altcoini daha listeledi ve bunlar şöyle: Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve Compound (COMP). Bu coinler için işlemler 12 Nisan’da başladı ve her biri gün içi kazançlar gördü.

David Gokhshtein (@davidgokhshtein) Twitter üzerinde şöyle dedi: “ Robinhood’un listeleyeceği bir sonraki coin APE olacak. Bu konuda hiç şüphem yok.”

Tabii, resmi olarak Robinhood bu söylentileri doğrulamadı. Şimdilik bu konu spekülasyon olarak kalmaya devam ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.