1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Robinhood bu altcoini listeledi! Alım zamanı mı?

Robinhood bu altcoini listeledi! Alım zamanı mı?

Robinhood bu altcoini listeledi! Alım zamanı mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yaşanan durgunluğun ortasında ünlü kripto platformu Robinhood bu altcoini listeledi. Alım zamanı mı? Detaylar ve altcoine ait teknik veriler haberimizde.

Robinhood bu altcoini listeledi! Alım zamanı mı?

Kripto piyasasında yaşanan durgunluğun ortasında ünlü kripto para platformu Robinhood’dan yeni bir listeleme haberi gelmişti. Kripto para borsası Robinhood, Cahinlink’i(LINK) listeleyeceğini duyurmuştu.

Hafta başındaki listeleme haberinin ardından kripto para bir miktar değer kazandı ancak piyasadaki satış baskısı liste haberine tepkinin beklenilen düzeyde olmasını engelledi. Şirket en son Nisan ayında Compound , Polygon , Solana ve Shiba Inu’yu listelemişti.

Robinhood’un kurucu ortağı e CEO’su Vlad Tenev, n güvenilir ve kullanımı en kolay kripto platformu olmayı hedeflediklerini ve altcoinleri listelememlerinin bu amaç doğrultusunda önemli olduğunu belirtti.

İlgili: chainlink (LINK) nedir, geleceği nasıl?

Chainlink’in fiyatı, Mayıs 2021’deki zirveden bu yana hala değerinin %88’ini kaybetmiş olsa da kripto piyasasında en değerli varlıklar sıralamasında 22’nci sırada yer alıyor.

Chainlink, kripto fiyatlandırma verilerini borç verme protokollerine besleyerek, gerektiğinde tasfiyelerin başlatılabilmesi için her bir borçlunun borcunu ve teminatını değerlendirmeyi mümkün kıldığı için kripto piyasasında önemli bir yere sahip.

İlgili: Chainlink fiyat tahmini

Chainlink akıllı sözleşme (smart contracts) kullanarak blockchain ağları ile bağlantı kurulmasını sağlayan merkezsiz oracle platformudur. Chainlink akıllı sözleşmeleri blockchain ile gerçek dünya varlıkları (döviz vb.) arasında bağ kuruyor. Chainlink servislerinden alınan servis hizmetleri Chainlink coini LINK coin ile ödeniyor.

LINK, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,16 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın toplam piyasa değeri 2,8 milyar dolar. LINK, 10 Mayıs 2021’de 52 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. LINK üzerindeki satış baskısı devam ediyor. Kripto paranın teknik verileri bir miktar daha geri çekilme olabileceğini gösteriyor.

Chainlink (LINK) fiyat hareketleri (Haftalık)

Robinhood bu altcoini listeledi! Alım zamanı mı?

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.