Loading...
btc
BTC
0.22%
Bitcoin
64.287,37 USDT
eth
ETH
-0.5%
Ethereum
3.500,98 USDT
bch
BCH
0.07%
Bitcoin Cash
383,23 USDT
xrp
XRP
-0.39%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
73,89 USDT
bnb
BNB
-0.33%
Binance Coin
584,20 USDT
sol
SOL
0.58%
Solana
135,38 USDT
avax
AVAX
-6.07%
Avalanche
25,81 USDT
ada
ADA
-0.39%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.63%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.12%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.59%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel RiveX (RVX) rehberi: RiveX (RVX) Nedir?

RiveX RVX Nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

RiveX; Hizmet Olarak Blockchain (BaaS), Kurumsal Çözümler ve Merkeziyetsiz Finans (DeFi) gibi üç ana sütunla desteklenen merkeziyetsiz bir girişim ekonomisi öngörmekte.


RiveX Nedir?

Kategoriler: Hizmet Olarak Blockchain, Kurumsal Çözümler, Merkeziyetsiz Finans

RiveX Güncel RiveX (RVX) rehberi: RiveX (RVX) Nedir?

 

Projenin arkasındaki insanlar ölçeklenebilirliği, kurumsal çözümleri ve merkeziyetsiz finans uygulamaları nedeniyle ana platform olarak Wanchain’i seçmişler.

Rivex Foundation (vakıf); güçlü SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) ve API kütüphanesi aracılığıyla, geliştiricilere, işletmelere ve uygulamalara (apps) Rivex ekosistemine entegrasyon kolaylığı sağlamayı amaçlamakta.

Geliştiriciler, işletmeler ve uygulamalar sistemlerini kolaylıkla yaratabilir, tasarlayabilir ve sistemlerini Rivex’in ekosistemine taşıyabilir.

Diğer protokollere dayanan Dapps’ler, bu merkeziyetsiz uygulamalarını Rivex’e taşıyabilirler.

RVX Rivex Wallet ve EroX gibi kendi ürünlerini de geliştirmiş.

Hedef?

Teknolojinin böylesine yıkıcı olduğu ve hızlı bir şekilde değiştiği günümüzün modern dünyasında, UI (kullanıcı arabirimi) / UX (kullanıcı deneyimi), insanların ürünlerinizi kullanmak için size gelmelerini sağlayan en önemli faktördür.

Proje, UI / UX konusunda sadece son kullanıcılar için değil aynı zamanda ekosisteme katılacak geliştiricileri, işletmeleri ve uygulamaları da kendisine çekmeyi hedefliyor.

Merkeziyetsiz Uygulamalar (DApps) büyük ilerleme kaydediyor, ancak mevcut blockchain ekosistemi talebe göre ölçeklendirilmeye hazır değil.

Yavaş blok onayları ve yüksek komisyon ücretleri gibi sorunların, kullanıcıların kitlesel kabul hedeflerinden önce çözülmesi gerekiyor.

Ve en önemlisi, harika bir kullanıcı deneyimi gerektiriyor.

RiveX projesi bunu, kullanıcılar ile merkeziyetsiz dünya arasındaki etkileşimi kolaylaştırarak değiştirmeyi hedefliyor.

Merkezi olmayan ekosistem ile etkileşim o kadar kolay hâle getirilmeli ki sistemin karmaşıklığı hakkında endişelenmeden herkesi kendisine çekebilsin.

RiveX Nedir

Neden RVX?

Kurumsal çözümler ve geleneksel uygulamalar, blockchain ekosistemine verimli ve etkili bir hızla entegre olma anlamında zorluklarla karşı karşıya.

Geleneksel işletmelerin entegrasyon eksikliği; birlikte çalışabilirlik, gizlilik, işlem hızı, kullanılabilirlik, blok onayları ve işlem maliyeti gibi nedenlerden kaynaklanmakta.

Bu sorunların, blockchain ekosistemine geçmeden veya bu teknolojiyle bütünleşmeden önce çözülmesi gerek.

RiveX platformu, geleneksel kullanıcılar ile merkezi olmayan ekosistem arasındaki entegrasyonu kolaylaştırmak için LAyer 2 çözümü ile altyapı katmanını birleştirmeye odaklanıyor.

Peki kısaca Layer 2 nedir?

Layer (Katman) 2, mevcut bir blockchain sisteminin üzerine inşa edilmiş ikincil bir çerçeve veya protokolü ifade eder. Bu protokollerin temel amacı, büyük kripto para ağlarının karşı karşıya kaldığı işlem hızı, ölçeklendirme, birlikte çalışabilirlik, işlem maliyeti ve blok onaylama süreleri gibi konularda zorlukları çözmektir.

Projenin çekirdek kadrosu ve danışmanları oldukça yetkin görünüyor. Tamamını görmek için tıklayınız.

RiveX Nedir

Daha fazla detay için Whitepaper’ bakınız.

Twitter’a giriş tarihleri Haziran 2019. Takipçi sayıları 250.

Telegram’da bu sayı 1599.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.