okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.3%
Bitcoin
66.820,14 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.089,60 USDT
bch
BCH
1.48%
Bitcoin Cash
473,41 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
83,82 USDT
bnb
BNB
-0.46%
Binance Coin
578,22 USDT
sol
SOL
0.37%
Solana
170,06 USDT
avax
AVAX
0.75%
Avalanche
36,70 USDT
ada
ADA
-0.43%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.37%
Poladot
7,17 USDT
doge
DOGE
-0.76%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ripple yatırımcıları için büyük haber!

Ripple (XRP) nedir, geleceğin Bitcoin'i olabilir mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple yatırımcılarını heyacanlandıran bekleyiş yavaş yavaş sona eriyor! San Francisco merkezli blockchain devi, merakla beklenen entegrasyonda yeni bir adım daha attı.

Ripple yatırımcılarını heyecanlandıran NFT entegrasyonunda yeni adım!

Ripple, kripto dünyasında pek sevilen bir şirket olmasa da son bir yıldır yaşanan tüm aksiliklere rağmen, şirketin gösterdiği azim ve büyüme arzusu, gerçekten de takdir edilmeye değer.

En son 25 Temmuz’da verdiği Ripple NFT haberinin ardından, San Francisco merkezli fintech devi, NFT’ler için yeni bir adım daha attı.

Ripple yatırımcıları için büyük haber!
Ripple eleştirisi

Ripple yatırımcılarını heyecanlandıran o haberi verdi!

XRP Ledger üzerinde NFT (non-fungible tokens-değiştirilemeyen tokenler) geliştirilmesini teşvik etmek için bir fon oluşturduğunu açıkladı.

29 Eylül’de Ripple, XRP Ledger’da (XRPL) NFT’ler için yeni kullanım durumlarının araştırılmasında kullanılacak olan ve Ripple’s Creator Fund (içerik oluşturucu fonu) olarak adlandırılan 250 milyon dolarlık bir fon başlattığını duyurdu.

Ripple, bu yeni fon ile içerik oluşturuculara, markalara ve e ticaret platformlarına, XRPL üzerinde NFT geliştirmeleri için destek sağlayacak.

En güncel Ripple haberleri: NFT çılgınlığına Ripple da katıldı!

Ripple Creator Funds, NFT’ler için XRP Ledger tabanlı kullanım alanları geliştiren markalar ve pazar yerleri için kullanılacak.

Ripple destekli NFT’ler geliyor!

Fon, çarşamba günü (29 Eylül 2021) Ripple’ın XRPL gelişim zirvesinde açıklandı. Şirket, birçok içerik oluşturucunun teknik kaygılar veya ortaya çıkardıkları ürünlerin popüler olamayacağı korkusu nedeniyle NFT’lerle etkileşime geçmekte hala tereddüt ettiğini söyledi.

Ayrıca, yüksek işlem ücretlerinin ve çevresel etki kaynaklı endişelerin de engel teşkil ettiğini belirterek, NFT oluşturmanın mevcut adresi Ethereum’a dolaylı olarak meydan okudu.

“Ripple, içerik oluşturucuların yeni NFT kullanım durumları ile ilgilenmeleri ve nihayetinde ortaya bir ürün koymaları için gereken finansal, yaratıcı ve teknik desteği sağlayarak bu zorlukları hafifletmeyi hedefliyor.”

Bu arada şirket, temmuz ayında 13 milyon dolar toplayan NFT platformları mintNFT ve Mintable ile ortaklık kuracak ve XRPL’yi entegre edecek. Ayrıca Chicago merkezli küresel kreatif ajans VSA Partners, içerik oluşturucuların ve marka müşterilerinin NFT’lerini oluşturmalarına ve satmalarına yardımcı olmak için girişime katıldı.

Ripple, XRP Ledger’ın yerleşik merkezsiz borsasının, başlangıçtan bu yana 5.400’den fazla farklı token çıkarılmasını veya alım satımının yapılmasını sağladığını ifade ediyor. Ayrıca, en büyük proof of work blockchainlerinden 120.000 kat daha verimli olduğunu iddia ediyor.

Şu ana kadar, Ripple, Ethereum’un hakim olduğu NFT piyasalarında bir yere sahip değildi. Ripple, XRPL’de NFT desteğini ilk olarak mayıs ayında yüksek gaz ücretleriyle mücadele etmeye karar verdiğinde etkinleştirdi.

Ripple, geleceğin tokenleştirileceğini iddia ediyor ve bu nedenle 2021’de piyasaları kasıp kavuran NFT çılgınlığını kaçırmaya da hiç niyeti yok. Nitekim NFT oluşturma, çıkarma ve yönetimi alanlarında bir numaralı platform olmak için büyük bir hırs gösteriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.