1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple – SEC davasında XRP lehine yeni gelişme

Ripple – SEC davasında XRP lehine yeni gelişme

Ripple – SEC davasında XRP lehine yeni gelişme
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple – SEC davasında yeni bir gelişme yaşandı. Davaya bakan hakim bir kez daha XRP lehine bir karar aldı. Bu sefer Hinman’in Ethereum e-postaları ile ilgili.


Ripple – SEC davasında XRP lehine bir karar daha

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhinde açtığı ve bir yıldan fazladır devam eden davada yeni bir gelişme var. Hakim SEC’ten bir dizi e-postayı vermesini istedi. Bu mektuplar eski SEC Başkanı William Hinman’in açıklamalarının taslağını içeriyor. Hinman burada bir konferans için hazırldığı bildiride kendi görşüne göre Ethereum’un bir tahvil olmadığını düşündüğünü söylüyor.

Olayı Ripple topluluğuna ise savunma avukarı olan James K. (@FilanLaw) Twitter üzerinde duyurdu.

İlgili – Güncel Ripple fiyat tahminleri 2022-2025

Aynı zamanda eski bir federal savcı da olan James K. Filan’e göre, SEC, devretmesi istenen notların ayrı bölümlerinin, not tutan kişinin düşüncesini yansıttığına veya SEC personeli arasındaki müzakereleri yansıttığına inanıyor. Bu nedenle bu belgeleri mahkemeye vermek istemiyor ve sınırlı erişim sağlıyordu.
Bununla birlikte, mahkemenin kararından sosnra SEC’in, Hinman’ın konuşması ve SEC çalışanları ile Ripple olmayan üçüncü taraflar arasındaki toplantılardan bazı notlar içeren e-postaları teslim etmesi bekleniyor.

Ripple taraftarlarına göre ise bu Ripple’ın SEC karşısında yeni bir zaferi.

Bu arada bu sabah bir gelişme daha yaşandı. ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn, Ripple-SEC davasındaki keşif süresinin son tarihini 28 Şubat’a erteledi. Daha önce bu süre Ocak sonunda bitiyordu. Her iki taraf da bu süre uzatımını birlikte talep etti. Seyahat kısıtlamaları ve kişisel sorunlar nedeniyle sekiz bilirkişi henüz ifade vermedi.

İlgili – Uzmanlardan en güncel Ripple yorumları ve analizleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: