MoonXBT’nin COO’su George Lee: Kripto para dünyası ve sosyal kripto alım-satımı

MoonXBT
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MoonXBT’nin gelişen kripto pazarı ile birlikte perde arkasında neler olup bittiğini daha derine inerek ve kullanıcılarımıza biraz şeffaflık sağlayarak göstermek istedik. Bu yüzden, Blockchain düzenlemelerinde uzman olan, Hukuk Yüksek Lisans derecesine sahip MoonXBT COO’su George ile görüştük.

İlk olarak e-ticaret hukuku ve blokzinciri startup’larında profesör ve ürün mimarı olarak çalışan George, profesyonel kariyeri başladığından beri kripto alanıyla her zaman yakından ilişkili olmuştur. Sahip olduğu özelliklerden en önemlisi, sahteciliğe karşı koruma ve ürün kimlik doğrulamasına yardımcı olmak için F&B endüstrisine dayanan bir blok zinciri doğrulama sisteminin geliştirilmesine yardımcı olmasıdır.

Kripto para projelerini başlatmanın iş geliştirme tarafında deneyimli olan George, Mayıs 2020’de MoonXBT’ye katıldığında zamanlama mükemmeldi. Şimdi şirketin günlük işleyişini yönetmekle görevlendirilerek, MoonXBT platformunun geliştirilmesinde etkili oldu.

Hevesli bir trader ve ana akım kripto para birimini benimsemenin bir savunucusu olarak George, kriptoyu kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirecek özellikler sunarak platformu daha da geliştirme vizyonuna sahip. Sektörün evrimini nasıl gördüğünü ve onu MoonXBT’ye neyin getirdiğini sormak istedik ve onunla sohbete koyulduk.

 

Okul hayatınızdan neler öğrendiniz?

Eğitim geçmişimin, bana tavırların ve mizacın önemini öğrettiğini düşünüyorum. Bunlar, daha sonraki yaşamda büyük zirvelere ulaşmamızı sağlayan temel faktörlerdir. Teknik bilgi, bir kişiyi iş sahibi yapabilir. Ancak hayalini inşa etmek isteyen biri, bunu yapacak değerlere sahip olmalıdır. Ayrıca akademik olarak verilen bir dersin, deneyim olarak verilen bir ders kadar kolay özümsenmediğini de öğrendim.

 

Öğrendiğiniz değerleri Kripto Dünyasında nasıl uygulayacaksınız?

Kripto para birimleri değişkendir ve kısa bir süre boyunca fiyat dalgalanmalarına tabidir. Yine de, her kripto para birimindeki temel blok zinciri teknolojisinin insanlığın geleceği için güçlü vaatler içerdiğinden eminim. Sorunsuz finansal işlemlerin önündeki istenmeyen birçok engelin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kripto para ticaretinin, insanların kriptoyu anlamaya başlaması için harika bir yol olduğunu düşünüyorum, çünkü işlem yapmak genellikle, fiyat yönünü belirleyebilmek için kriptonun arkasındaki birçok temel bilginin incelenmesini gerektirir. Öğrenme sürecinde, iyi karlar elde etmenin yanı sıra, traderlar sonunda kripto ve blok zinciri ile ilgili olarak daha bilgili ve geleceğe hazır hale geleceklerdir.


 

Sizce kripto paraların geleceği nedir?

Kripto para birimleri bir dizi amaca hizmet eder, çok yönlülükleri onları sağlıklı bir finansal sistemi teşvik etmek için vazgeçilmez bir araç haline getirmiştir. Kriptonun merkezi olmayan ve şeffaf doğasının onları dolandırıcılığa dayanıklı, bozulmaz ve güvenli bir finansal sistemin kolaylaştırıcıları yapacağına inanıyorum.

 

moonxbt 

Şirketle ilgili değiştirmek istediğiniz tek şey nedir?

İnovasyonun ve yaratıcılığın temel itici gücünün ara bağlantı olduğuna inanıyorum. Kurumsal reform açısından öncelikli hedefim, bölgesel ekiplerimiz arasında daha iyi bağlantılar kurmak, böylece bir topluluk olarak ilerleyeceğiz. 

 

Şirket içinde en çok gurur duyduğunuz şey nedir?

Halkımız ve güçlü toplum desteğimiz. MoonXBT kendisini sadece isimle değil, içeriğiyle de sosyal bir ticaret platformu olarak sunuyor. Personelimizin, likiditesini teşvik ederek bir değişim aracı ve bir değer deposu olarak kriptonun büyümesini sağlamak için güçlü bir tutkuya sahip olmasından gurur duyuyorum. Ayrıca, bir kullanıcı platformumuzda zorlukla karşılaştığında neredeyse anında alınan topluluk desteğinden de gurur duyuyorum.

 

Kriptoya dahil olmanız için size ne ilham verdi?

Dürüst olmak gerekirse, şu anda dünyamızın içinde bulunduğu sorunlu finansal sistemdi. Dünyanın yaşadığı üç büyük finansal krizi, 1997 Asya finansal krizini, 2008 bankacılık krizini ve COVID’in ekonomik durgunluğunu şahsen yaşadım. Bu sancılı deneyimlerin, merkezi finansal sistemin güvenlik ve sürdürülebilirlikten yoksun olduğunu gösterdiğine inanıyorum. Benim düşünceme göre, yaygın olarak kabul edilen bir kripto para birimini destekleyen uygun ve erişilebilir bir blok zinciri altyapısı, şiddetli ekonomik istikrarsızlığı azaltmanın cevabı olabilir.

 

MoonXBT ile ilgili ilk izleniminiz neydi?

Platformun geliştirilmesi ve ince ayarında yer aldım. Platformun kullanılışının ve işlevlerinin çok basit ve doğrudan olmasını sevdim. Kriptoya yeni başlayan biri, platformumuzun temellerini birkaç dakika içinde anlayabilir. Aynı zamanda platformumuz, uzman yatırımcılara copy trading özelliği aracılığıyla diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilme şansı da verir. Platform bana kapsayıcılık, basitlik ve kullanılabilirlik hakkında bir fikir verdi.

 

MoonXBT’ye katılmanız için sizi en çok çeken şey neydi ve şu anda herhangi bir fark hissediyor musunuz?

İlk izlenimde, MoonXBT’deki personel arasındaki samimiyet ve bağlantı beni etkiledi. Buranın, insanların diğerlerinin desteğiyle potansiyellerini en iyi şekilde gösterebilecekleri bir yer olduğunu hissettim. Ayrıca, kurucu ekibin sergilediği vizyonun, Benimle aynı şekilde dünya genelinde kriptonun benimsenmesini hızlandırmak ve optimize etmek ve bunu kripto para salım satımı yaparak kullanıcıların eğlenmesini sağlayarak gerçekleştirmek olduğunu gördüm.

MoonXBT ile şimdiye kadarki yolculuk boyunca, ailemiz sürekli olarak açık fikirli ve tartışmaya istekli olduğundan, personelle çalışmaktan hala memnun ve mutlu hissettiğimi söyleyebilirim.

 

MoonXBT’nin COO’su olarak yakın gelecekte neyi başarmayı planlıyorsunuz?

Platform, copy trading ve sosyal ticaret özellikleri nedeniyle birçok trader tarafından tercih edilse de, fiat-kripto, para yatırma veya çekme için daha fazla kripto para türü ve daha iyi ticaret göstergeleri ve canlı emir defteri gibi çeşitli hizmetlerle platformumuzu tamamlamamız gerekeceğini düşünüyorum. Ayrıca platformu algoritmik kripto ticareti için daha uygun hale getirmenin harika olacağını düşündüm. 

Meşruiyetimizi ve varlığımızı sağlamlaştırmak için dünyanın dört bir yanındaki düzenleyici kurumlarla çalışmayı planlıyorum. Erişilebilir ticaret vizyonumuzun gerçekleştirilmesini sağlamak için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum.

Uzun vadede, ekibim MoonXBT’yi dünyanın en sevilen kripto para borsalarından biri olarak ön plana çıkarmayı planlıyor.

 

MoonXBT Topluluğuna Katılın!

Web Sitesi: https://www.moonxbt.com/tr-tr/ 

Mobil Uygulama: moonxbt.com/download 

Telegram: https://t.me/Moonxbt_TR 

Twitter: https://twitter.com/MoonXBT_TR

Youtube: https://bit.ly/2ZE5V6J 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
MoonXBT’nin COO’su George Lee: Kripto para dünyası ve sosyal kripto alım-satımı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.