1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple – SEC davası 2022 yılında biter mi?

Ripple – SEC davası 2022 yılında biter mi?

Ripple – SEC davası 2022 yılında biter mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple – SEC davası 2022 yılında biter mi? Avukat Jeremy Hogan, Twitter üzerinde bir belge paylaştı. Bu belgede söz konusu davanın beklenen bitiş tarihi yer alıyor.


Ripple – SEC davası 2022 yılında biter mi?

Ripple (XRP) coin, kripto para sektörünün en büyük ve aynı zamandan en çok tartışılan coinlerinden. Bu coin ile ilgili başlayan Ripple – SEC mahkeme süreci ise bir yılı aştı. Bundan dolayı birçok yatırımcı bu davanın 2022 yılında bitip bitmeyeceği konusunda endişeli.

Ancak bazı yeni deliller bu davanın ne zaman sona erebileceği konusunda işaretler veriyor.

Bu dava ile ilgili Ripple’ın raporlarında bazı tarihler var. Haberlere göre Ripple olası yeni bitiş tarihini şimdi 18 Kasım 2022 olarak belirledi. Daha önce şirketin raporlarında olası bitiş tarihi 26 Ağustos 2022 olarak yer alıyordu.

İlgili – XRP fiyatı için karar anı yaklaşıyor: Ripple teknik analizi

Bu raporu ve raporda yer alan verileri paylaşan avukat Jeremy Hogan, San Francisco merkezli blockchain şirketinin, söz konusu davanın belirtilen tarihte bitmesini beklediğini öne sürüyor.

Jeremy Hogan (@attorneyjeremy1) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Ripple vs. SEC davası ne zaman bitecek? Ripple, davanın 26 Ağustos 18 Kasım arasında bir tarihte bitmesini bekliyor. Bekleyen toplu dava konusunda Ripple başlama tarihini 18 Kasım’a çekmeyi kabul etti ki SEC davasının söz konusu tarihten önce bitmesini bekliyor. Tabii her an bitebilir.”

Tabii bu haber yatırımcıları heyecanlandırmış olabilir. Ancak böyle süreçlerde erteleme ve gecikmelerin de yaşanabileceğini unutmamak gerek. Tabii bir de henüz salgın döneminden tam olarak kurtulmadık. Bundan dolayı XRP sahipleri de 18 Kasım’ı kesin tarih olarak kabul etmemeli.

Tabii Avukat Hogan da davanın her an bitebileceği yorumunu dile getiriyor.

İlgili – Güncel Ripple fiyat tahminleri 2022-2025

Bu davanın bir de başka bir önemi var. Buradan çıkacak bir karar aynı zamanda SEC’in bu alandaki yetkilerini genişletme ya da sınırlama gücüne de sahip olacak. Bundan dolayı bir çok kripto para yatırımcısı daha büyük bir resme odaklandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: