1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Popüler traderdan Cardano (ADA) yatırımcılarına müjde!

Popüler traderdan Cardano (ADA) yatırımcılarına müjde!

Popüler traderdan Cardano (ADA) yatırımcılarına müjde!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun kilit bir koşul altında haziran sonunda bir ralliye hazırlandığını belirtti. Detaylar haberimizde.

Popüler traderdan Cardano (ADA) yatırımcılarına müjde!

Kripto para piyasası için haziran ayı da beklentilerin altında geçiyor. Piyasa koşulları oldukça sert ve kripto paraların neredeyse tamamı son bir yılın en düşük seviyelerini gördü.

Altcoinler, lider kripto para birimi BTC’ye göre daha fazla güç kaybediyor. Terra (LUNA) şokunun ardından Bitcoin’e doğru bir sermaye kayması görüldüğü çok net. BTC’nin de değer kaybına rağmen Dominasyon oranının arttığını görüyoruz. Yazım anında 521 milyar dolar toplam değere sahip olan Bitcoin’in 1,1 trilyon dolarlık piyasasının %47,5’ini domine ettiğini söyleyelim.

Cardano

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Büyük balinalar bu düzeltme dönemlerini fırsat olarak görüyor ve altcoinleri izliyor. Ünlü trader Benjamin Cowen’de Cardano’nun haziran sonuna doğru bir rahatlama rallisi yapacağını öngörüyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cowen, 750 bin abonesi bulunan kişisel Youtube kanalında Cardano’nun geçmişine dayanarak ADA’nın muhtemelen 20 haftalık basit hareketli ortalamanın bir kombinasyonu olan boğa piyasası destek bandı dediği noktaya geldiğini ve bir ralli yapabileceğini belirtti.

Günün en fazla kaybeden kripto paralarından biri olan ADA, son 24 saatte %12 değer kaybetti. 2 Eylül 2021’de 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Cardano (ADA) o tarihten bu yana değerinden %83 kaybetti. ADA, yazım sırasında 0,50 dolardan işlem görüyor. Kripto paranın bugün itibariyle piyasa değeri 17 milyar dolar.

“2018 ayı piyasası sırasında boğa piyasası destek bandına kadar birkaç ralli gördük. Bu durum tekrar ederse ADA bir rahatlama rallisi yapacaktır.”

Cowen’e göre ADA’nın bu rallisi Bitcoin’in 40,000 dolarlık boğa piyasası destek bandına yapacağı ralliye bağlı. BTC, bunu başarırsa ADA bugünkü fiyatına göre %75 değer kazanabilir ve 0,80 dolar bandına yükselebilir.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Popüler traderdan Cardano (ADA) yatırımcılarına müjde!

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

 

 

Etiketler: