1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Assemble Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel ASM token haber ve gelişmeleri

Assemble Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel ASM token haber ve gelişmeleri

Assemble Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel ASM token haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Assemble Protocol nedir? Assemble Protocol’un yönetim tokenı ASM token gelecek vaat ediyor mu? Top 100’de olmamasına rağmen ASM token neden dikkatleri üzerine çekiyor. 


Assemble Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel ASM token haber ve gelişmeleri

Bitcoin ve kripto para piyasaları fırsatlarla dolu bir piyasa. İyi bir fırsat yakalanırsa iyi kârlar elde edilebilir. Önemli olan fırsat bir projeye birincil piyasalarda yatırım yapmak. Yani ilgili projenin kripto parasına piyasaya ilk arz edildiğinde yatırım yapmak. Sonrasında bu kripto paralar, Binance ve Coinbase gibi ikincil piyasalarda işlem görmeye başlıyor. Bu tip kripto paralar birincil piyasalardaki fiyatlarının çok ama çok üstüne çıkabiliyor.

Assemble Protocol (ASM token) kimi uzmanlara göre fırsat yatırımlarından birisiydi ve birincil piyasalarda piyasaya sürülmesinin hemen ardından Coinbase’de listelenmeye başladı. ASM token Coinbase’de listelenmesinin ardından %200 oranında değer kazandı.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

ASM token birincil piyasalarda 0.006 cent civarında piyasaya sürüldü. 4 Ağustos’tan beri ikincil piyasalarda işlem görüyor. CoinMarketCap’te ilk olarak 0.03 dolar (3 cent) ile listelenmeye başlayan ASM token, en yüksek değerini 65 cent ile 26 Nisan’da gördü.

20 Ekim’de Coinbase’in resmi sitesinde yapılan açıklamada Assemble Protocol’un yönetim token’ı ASM’nin listeleneceği duyuruldu. Bu duyurunun arsından ASM token fiyatlarında %200 oranında değer kazandı.

ASM token yazının kaleme alındığı saatte 4.5 cent bandında işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte ASM token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Assemble Protocol Assemble Protocol nedir ve geleceği nasıl? Güncel ASM token haber ve gelişmeleri

62 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile ASM token CoinMarketCap’te 517’nci sırada işlem görüyor.

Toplam ASM token arzı: 1,350,000,000

Piyasada işlem gören ASM arzı: 680,079,761 (23 Ekim 2021),  680.079.761 ASM (2 Ocak 2022), 1.092.329.761 ASM (15 Mart 2022), 1,141,554,761 ASM (12 Haziran 2022) Ocak 2022’den sonra ASM token fiyatlarında olağanüstü arz artışlar dikkat çekiyor.

Toplam ASM’lerin yaklaşık %80’i piyasaya sürüldü. Kalan %20’lik kesim piyasaya sürülmeyi bekliyor.

ASM token şu borsalarda listeleniyor: Coinbase, Gate.io, UniSwap, Bithump ve Coinone.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini

Assemble Protocol blockchain tabanlı küresel bir entegrasyon adresi olmayı hedefliyor. Ethereum blockchain’i üzerine inşa edilen  Assemble Protocols kullanıcılarına ödül puanlarını toplayabilecekleri, yönetebilecekleri ve harcayabilecekleri bir platform sağlamak için blok zincirinin gücünü kullanıyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.