fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polymath token nedir? POLY token nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Hepimizin bildiği gibi 2013’ten beri, ICO’lar dünya çapında bağış toplamanın çok popüler bir yöntemi haline gelmiştir. Sadece geçtiğimiz iki yıl içinde, çeşitli girişimciler ve işletme sahipleri için toplam 3 milyar ABD doları topladılar.


Polymath token nedir? POLY token nedir?

Polymath token nedir sorusunun en basit cevabı; kullanıcılarına aşağıdaki olanakları saglayan blockchain tabanlı yepyeni bir menkul değerler tokenı/para birimi platformudur

  • Potansiyel yatırımcılar arısında ICO katılımını arttırmak için daha kolay bağlantı sağlaması
  • Blockchain’de finansal hizmetlerin başlatılması                   

Polymath token kullanımı sayesinde, blockchain yasaya uygun olarak halka arza açılabilir. Kullanıcılara, menkul kıymetler teklifinin sorunsuz ticaretini sağlayan merkezi olmayan bir protokolün yanı sıra, yatırımcıların ve kurumların kimliklerini, ikametlerini ve akreditasyon durumlarını STO’lara katılmadan önce kimlik doğrulaması gerektiren bir gizlilik modülü sağlar.

 

koinmedya_paradex

Ayrıca, bu platform yasal olarak aday gösterilmiş temsilcilerin tamamen yasal bir şekilde ihraççılar adına yeni teklifler sunmasına izin vermektedir.

 Polymathtoken , yayıncıları Tahvil Teklifi parametrelerini güvenli koda dönüştürmek isteyen geliştiricilerle de otomatik olarak eşleşir.

 Böylece ERC20 uyumlu tokenların kolay oluşturulmasına izin verir.

Son olarak, Polymath token  sistemi aynı zamanda belirli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değiştirilip düzenlenebilme kapasitesine de sahiptir. Temel parametreleri, katılımcıların, varlıkların ve pazarların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

“koinmedya_binance”

Polymath token nedir ve kapsamı

  • Proje, aktif topluluk üyelerinin yanı sıra iyi bir çevrimiçi varlığa da sahiptir.
  • ICO’ların tamamen yasal bir şekilde başlatılmasına izin verir.
  • Yalnızca doğrulanmış üyelerin satın alabileceği bir yerel para birimi kullanarak yönetilir.
  • Şu anda dünyadaki tek ST (Securities Token) borsalarından biridir.

POLY token nedir nasıl çalışır?

Polymath ekosistemi, tüm dahili işlemlerini yönetmek için bir yerel belirteci (POLY) kullanır. İhraççılar, yatırımcılar ve geliştiriciler parayı sadece sisteme değil, aynı zamanda ST’lerini platformda kullanmak ve geliştirmek için de kullanmalıdırlar.

polymath nedir

Ploymath Platformonu Genel Bakış

Başlangıç ​​olarak, ihraççıların menkul kıymet tokenlerını oluşturmak ve vermek için POLY token olarak küçük bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Yatırımcılar, KYC / AML doğrulamasını tamamlamak ve Polymath ağı ile (satın alma / satma / ticaret ST’leri) etkileşimde bulunmak için küçük bir işlem ücreti ödemek zorundadırlar.

Platform, teşvik odaklı bir model kullandığından, bu platformu başlangıç ​​teklif sözleşmelerini oluşturmak veya incelemek için kullanan tüm geliştiriciler, katılımcıları için küçük bir gelir akışı elde edeceklerdir.

Bu noktada, ihraççıların, uygunluk süreci boyunca teklif ve teklifleri yerleştirmek için delegelerden faydalanabileceğini belirtmek de önemlidir. Ek olarak, Polymath’ı kullanmak için, sağlanan Ethereum adreslerinin tamamı, kayıt işlemi sırasında KYC dokümanlarını doldururken yatırımcılar tarafından sağlananlarla eşleşmelidir.Polymath token nedir Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

koinmedya_brave

Polymath Hakkında

Geçen yıl bu projenin tanıtılmasından bu yana, Polymath dünyanın her yerindeki finans çevrelerinde büyük ilgi görmüştür. Menkul kıymetler alanını blockchain ile birleştirmek isteyen tek platformlardan biri olduğu için,  önünde iyi bir gelecek var gibi görünüyor.

Projeye Silikon Vadisi tabanlı bir kripto girişimcisi olan Trevor Koverko başkanlık ediyor. Western Ontario Üniversitesi mezunu ve ShapeShift.io, Luminex ve Royalty Exchange gibi çeşitli kuruluşlarda görev aldı. Diğer dikkate değer referanslar ise; Dijital Varlıklar Uluslararası CEO’su, EProf Eğitim A.Ş. CEO’su Skyline Capital Management Başkanı.

POLY token istatistikleri

Polymath token nedir Polymath rehberi: POLY token nedir, geleceği var mı?

Polymath token, tahvil tokenlerinde çığır açabilir

Ethereum tabanlı tahvil token şirketi Polymath, tamamen sınıfının en iyisi token verme platformuna ve Polymesh Blockchain girişimlerine odaklanmak için iki ürün girişimini durdurdu.

Bu haberi duyuran blog yayınına göre, bu ikisinin şirkette “Blockchain’e tahvil getirmeye yönelik ekosistem yaklaşımının” yerleşmesine yardımcı olacaktır. Açıklamada ayrıca ortakları ile tahvil tokenlerinin daha kolay kullanımı için araçlar geliştirmeye devam edecekleri ve aynı zamanda Ethereum’daki gelişmeleri de terk etmedikleri belirtildi. İki ürünü durdurmakla birlikte takımlarındaki 10 kişinin de görevlerine son verildi.

Bu adımın şirketi korunma amaçlı bir önlem olmadığını vurgulayan Polymath CEO’su Kevin North, yaptığı açıklamada, “Şirket sağlıklıdır ve vizyonumuza odaklanmak istiyoruz. Polymath’in vizyonu tahvilleri blockchaine getiren lider teknoloji olmaktır. Bunu da bütün tahvil tokenlerinin bulunabileceği beyaz etiketli tokenizasyon platformu ve güvenlik amaçlı blockchain sağlayarak yapıyoruz.” dedi.

Polymath, geçtiğimiz yıl Mart ayında da SeriesOne ile yeni bir işbirliğine başladığını duyurmuştu. Bu işbirliği şirketin tahvil tokenleri işlemlerini geliştirmesine yardımcı olmuştu.

Polymath hakkında Son görüş/düşünce

Bu platform hala yeni aşamalarında olmasına rağmen, küresel ve  geleneksel menkul kıymetlere dayalı varlıkları blockchain sektörüyle birleştirebilecek son derece umut verici bir kripto çözümü sunmayı vaat ediyor.

Ancak, bu tür projelere yatırım yapmayı tercih etmeden önce, potansiyel yatırımcıların kendi baslarina biraz araştırma yapmaları son derece önemlidir çünkü riskte olan kendi paralarıdır.

Polymath’a yatırım yapmaya başlamak isterseniz, POLY token parite çiftleri şu anda Binance IDEX, Bittrex, Kucoin ve EtherDelta gibi önemli borsalarda işlem görmektedir.

Polymath nedir? Sorusunu sizler için araştırdık, umarım faydalı olmuştur.

 POLY token canlı fiyat grafiği

 

POLY tokenin işlem gördüğü borsalar bakınız: POLY Coin hangi borsalarda

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.