okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.51%
Bitcoin
67.689,91 USDT
eth
ETH
-1.82%
Ethereum
3.823,13 USDT
bch
BCH
-5.24%
Bitcoin Cash
463,99 USDT
xrp
XRP
-1.11%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.97%
Litecoin
82,71 USDT
bnb
BNB
-0.86%
Binance Coin
598,66 USDT
sol
SOL
-2.02%
Solana
166,71 USDT
avax
AVAX
-3.77%
Avalanche
36,82 USDT
ada
ADA
-2.56%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.83%
Poladot
7,35 USDT
doge
DOGE
-3.65%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.3%
Shiba Inu
0,00 USDT

Polkadot yeni hedef peşinde!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polkadot yeni hedef için planlar yapıyor. Polkadot’un bu hedeflerini uzmanından öğrenelim.

Gavin Wood, Polkadot hazinesinin risk edilebilir yeni finans hedefini açıkladı

 

Wood tarafından yaratılan Polkadot’un şu anda hazinesinde 18.936.300 DOT var ve bu, kurucuya göre, protokol tarafından yavaşça yakılmak yerine, ağın yönetiminin değerli olduğuna inandığı her şeyi finanse edebilir.

 

Polkadot (DOT) kurucusu DeFi için ayrılan geliştirme fonunun miktarını açıkladı açıkladı

 

Wood, DOT sahiplerini, Polkadot’un hazine fonlarını bir teşvik olarak sunarak, ağın büyümesini ilerletmek için önerilerini sunmaya davet etti.

 

DOT’un geçen haftaki rallisinin ardından, Polkadot’un merakla beklenen parachain müzayedelerinin duyurulmasıyla birlikte Gavin Wood, yenilikçi fikirlere harcanmaya hazır 774 milyon dolar olduğunu açıkladı.

 

Wood tarafından yaratılan Polkadot’un şu anda hazinesinde 18.936.300 DOT var ve bu, kurucuya göre, protokol tarafından yavaşça yakılmak yerine, ağın yönetiminin değerli olduğuna inandığı her şeyi finanse edebilir.

 

Polkadot yeni hedef için hazır

 

“Polkadot hazinesinde şu anda inşa etmek, geliştirmek, eğitmek ve gerçekten de Polkadot yönetiminin değerli olduğuna inandığı her şey için *sizin* fikirleriniz için harcamaya hazır 18.936.300 DOT var.” Wood Twitter’da yaptığı paylaşımda  DOT sahiplerini ağın büyümesini ilerletmek için yeni önerilerini sunmaya davet etti.

 

 

Ağın önerilen zincir üstü yönetim sistemi, token sahiplerini, doğrulayıcıları, bir konseyi ve teknik komiteyi dikkate alıyor. 

 

“Hazinedeki DOT, ağ protokolünün doğal bir parçası olarak geliyor. Ücretler, kesintiler ve optimal olmayan stake konfigürasyonlarının tümü katkıda bulunan faktörlerdir”, Polkadot ve Kusama’nın yaratıcısı fonların nereden geldiğini açıklamaya devam etti.

 

“Kullanılmazsa yavaş yavaş yanar. Şu anda her ay 239.988 DOT yakılıyor” diye sözlerine ekledi.

 

Parachain lansmanı için hazır

 

Ağın ilk parachain slot müzayedelerinin, Polkadot Whitepaper’da özetlenen heterojen çok zincirli mimari çözülmeye yaklaştığı için 11 Kasım’da başlaması önerildi.

 

DOT’un fiyatı, geliştiricilerin Polkadot’un teknik olarak ilk parachainlerini  ağın çığır açan çok zincirli mimarisini gerçekleştirecek çeşitli, özel blockchainini desteklemeye hazır olduğunu açıklamasının ardından değeri son 7 günlük dönemde % 16’dan fazla arttı.

 

Parachains, Polkadot’un geçen yıl Mayıs ayında başlayan çok aşamalı başlatma sürecinin son aşamasını, Polkadot Relay Chain’in ilk, yetki kanıtı sürümünün piyasaya sürülmesiyle işaretleyeceği düşünülüyor. 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.