1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Piyasa canlanınca Ethereum balinalarının en çok aldığı kripto para

Piyasa canlanınca Ethereum balinalarının en çok aldığı kripto para

Piyasa canlanınca Ethereum balinalarının en çok aldığı kripto para
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük Ethereum balinaları, piyasanın bir miktar canlanma belirtisi gösterdiği bir dönemde bir coinden dev miktarlarda alımlar yaptı. Bu coinin ne olduğuna ve yeni verilerin ayrıntılarına bakalım.


Piyasa canlanınca Ethereum balinalarının en çok aldığı kripto para

Kripto para piyasası canlanma belirtileri göstermeye başlayınca, en büyük Ethereum (ETH) balinaları popüler meme coin olan Shiba Inu’ya (SHIB) dev yatırımlar yaptı. Son on chain veriler bunu gösteriyor.

Blockchain hareketlerini takip eden WhaleStats platformunun raporuna göre, en büyük 1.000 ETH balinasının en çok sahip olduğu altcoinler listesinde SHIB ilk sıralarda yer alıyor. Bu listede SHIB dışında ilk sıralarda ETH’nin kendisi, stabil coinler Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ile Lido Staked Ether (stETH) var.

En büyük 1.000 ETH cüzdanında 161,8 milyon dolar değerinde SHIB var. Bu da buradaki toplam varlıkların yüzde 5’ine denk geliyor.

İlgili – Ethereum fiyatında yükseliş sorası yeni destek ve dirençler: Güncel ETH teknik analizi

Piyasa canlanınca Ethereum balinalarının en çok aldığı kripto para

Kaynak: WhaleStats/Twitter

Popüler meme coin Shiba Inu, şu an 0,000011 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük 15. kripto para olan SHIB, son 24 saatte yüzde 3,84 oranında düştü. Ancak son yedi günde yüzde 21 yükseldi. İlk meme coin Dogecoin’in (DOGE) en büyük rakibi olan Shiba Inu, 0,00008616 dolarda kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) yüzde 87 oranında geride. Bu ATH değerini ise Ekim 2021’de görmüştü.

İlgili – Efsanevi trader Peter Brandt’ten boğa Bitcoin fiyat tahmini: İşte, BTC hedefi

SHIB’den sonra en büyük 1.000 ETH balinasının bir sonraki en favori yatırımı ise Bitpanda Ecosystem Token (BEST). Bitpanda, kripto, hisse senetleri ve değerli metaller yatırım platformu. En büyük Ethereum balinalarının elinde 145 milyon dolar değerinde BEST token var. Bu da ellerindeki tüm varlıkların yüzde 4’e denk geliyor.

SHIB ve BEST’ten sonra en büyük 1.000 Ethereum balinasının en çok yatırım yaptığı coinler Ethereum tabanlı stabil coin Dai (DAI) ve BitDAO (BIT).

Kaynak