Phala PHA coin nedir? PHA/USD yorum, geleceği ve haberler

Phala PHA coin nedir? PHA/USD yorum, geleceği ve haberler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Phala Network (PHA) coin nedir? PHA coin yorumları nasıl? PHA coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? PHA coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Phala PHA coin yorumları

 

PHA/USD – 1 PHA kaç dolar? Canlı Phala PHA coin fiyatı

Grafik yorumlarına geçmeden önce PHA coin nedir, inceleyelim.

Phala Network (PHA) coin nedir?

Phala Network (PHA), gizlilik korumalı bir bulut bilişim hizmetidir. Mevcut bulut hizmetleriyle karşılaştırılabilir bilgi işlem gücü sunar ve yönetilen programların gizliliğini korur. TEE-Blockchain Hybrid Architecture’a dayanan geliştiriciler, CPU’daki TEE Enclaves içinde çalışan gizli akıllı sözleşmeleri dağıtabilirler.

PHA coin, Phala Network’te kullanılan bir yardımcı coin ve yerel kripto paradır. PHA coinin birkaç önemli kullanım alanı var. Mesela, Gatekeeper’lar, kötü davranış nedeniyle kesilebilecek belirli bir miktarda PHA coin stake etmelidir. Ayrıca yönetimde kullanılıyor. Belirli bir miktarda PHA coine sahip paydaşlar, topluluk yönetimine katılmak için Phala DAO’ya katılabilirler.

Phala Network, gizli ve güvenli bir şekilde veri depolama ve paylaşmayı amaçlayan bir platformdur. TEE (Güvenilir Yürütme Ortamı) tabanlı gizlilik teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle ağın işlem bulutu yönlü ve gizlidir.

Phala Network’ün hedeflerinden biri, dünyanın en büyük P2P bilgi işlem ağı olan Web 3.0 tabanlı merkeziyetsiz bilgi işlem bulutu olmaktır. Phala Network, merkezi bulut sağlayıcılarına alternatif olarak kullanıcıların verilerini gizli ve güvenli bir şekilde depolayabilecekleri ve paylaşabilecekleri bir platform sunmayı amaçlıyor.

PHA coin, Phala Network ekosisteminde çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Gatekeeper ödülleri: Gatekeeper’lar, Phala Network’teki güvenli bilgi işlem hizmetlerini sağladıkları için PHA tokeni ile ödüllendirilirler.
  • Staking: PHA coin sahipleri, tokenlerini stake ederek Phala Network’ün güvenliğini sağlayabilir ve ödül kazanabilirler.
  • Yönetim: PHA coinsahipleri, Phala Network’ün yönetimine katılabilir ve ağın geleceğine ilişkin kararlar verebilirler.

Phala Network, henüz gelişme aşamasında olan bir projedir, ancak potansiyeli yüksektir. Gizlilik korumalı bulut bilişim hizmetlerine olan talep artmaya devam ediyor ve Phala Network, bu talebi karşılayabilecek bir platformdur.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

PHA coin fiyat grafiği yorumu

PHA coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. PHA coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2021 yılında yaşanan boğa koşusu sırasında kaydetmişti. Ancak ardından yüzde 92’yi aşan bir düşüş yaşadı. Tüm zamanların en düşük seviyesini de 2022 yılında görmüştü. İşte, PHA coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • PHA coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 1.41 dolar (15 Mayıs 2021)
  • PHA coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.07072 dolar (13 Ekim 2022)

pha coin Phala PHA coin nedir? PHA/USD yorum, geleceği ve haberler

PHA coin, Ekim ayının başında 2 günde tam %593 artarak dikkatleri üzerine çekti. O günden beri düzeltmesini yapan kripto para düzeltmesini tamamlamışa benziyor. Kanal direnciyle 200 günlük EMA aynı fiyat seviyesinde. Grafiğe baktığımızda, tOBO oluşumu olduğuu görüyoruz. Direnç çizgisinin üzerinde kapanışlar yapabilirse, kripto paranın ilk hedefi 1.49 seviyesi olacak.

PHA coin geleceği ve fiyat tahminleri

PHA coin fiyatı 2025 yılında 0.40 dolara kadar yükselebilir. 2030 yılında ise 1 dolar bölgesine ulaşması bekleniyor.

İşte, PHA coin için gelecek yıllarda beklenen ve öngörülen seviyeler:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.23 $0.26 $0.27
2025 $0.31 $0.36 $0.39
2026 $0.41 $0.46 $0.48
2027 $0.41 $0.46 $0.48
2028 $0.50 $0.56 $0.58
2029 $0.71 $0.77 $0.79
2030 $1.03 $1.09 $1.10
2031 $1.45 $1.50 $1.52
2032 $1.98 $2.03 $2.06

PHA coinin geleceği, Phala Network’ün gelişmesine ve kullanıcılar tarafından benimsenmesine bağlıdır. Phala Network, henüz gelişme aşamasında olan bir projedir, ancak potansiyeli yüksektir. Gizlilik korumalı bulut bilişim hizmetlerine olan talep artmaya devam ediyor ve Phala Network, bu talebi karşılayabilecek bir platformdur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Phala PHA coin nedir? PHA/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.