BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Efsanevi analist Peter Brandt’ten heyecan veren ADA yorumu!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Efsanevi analist Peter Brandt’ten heyecan veren ADA yorumu!

Efsanevi analist Peter Brandt’ten heyecan veren ADA yorumu!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden efsanevi analist, bu kez de ADA hakkında heyecan veren bir tweet paylaştı.

Peter Brandt ADA yorumu: Pump, pump…

Bitcoin’in neredeyse her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden ünlü emtia ve kripto para analisti, bu kez de ADA’dan pump beklediğini söyledi.

Bitcoin’in her büyük fiyat hareketini doğru tahmin eden efsanevi analist, bu kez de ADA hakkında heyecan veren bir tweet paylaştı. İşte Peter Brandt’in ADA yorumu!

Genellikle Bitcoin ile ilgilenen ve şimdilerde Bitcoin’in parabolik bir boğa koşusu yapacağını tahmin eden Peter Prandt, bu kez de ADA hakkında tweet attı.

Brandt’in ADA yorumu yalnızca, “pump, pump, pump” olsa da kripto piyasasının en ünlü ve en güvenilir analisti olarak tanındığı için, bu tweet özellikle de ADA severler arasında büyük bir heyecan yarattı.

Emtia sektöründe otuz yıllık deneyime sahip olan tecrübeli trader, XRP gibi diğer altcoinler hakkında da ara sıra tweet atan bir Bitcoin destekçisi olarak tanınıyor.

Bu sefer Twitter’da, Cardano’nun yerel tokeni ADA ile ilgili şöyle bir grafik paylaştı:

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/1390434216781910017

“Pump pump pump ADA”

Peter Brandt, patlamış ve hava basılması gereken bir lastiği kontrol eden bir sürücünün resmini yayınladı. Tweet’te yayınlanan ikinci resim ise Cardano’nun yerel kripto para birimi ile ilgili. Ünlü analist tweetinde, bir süredir yatay işlem yaptığını ve yükselme girişimlerinde bulunduğunu ancak daha sonra tekrar düştüğünü gösteren bir ADAUSD grafiğine yer verdi.

Bunun yükseliş işareti mi yoksa bir düşüş işareti mi olduğunu soran bir takipçisine verdiği yanıtta Brandt, bu dikdörtgenlerin birçok durumda devam etme eğilimi gösterdiğini söyledi.

Efsanevi analist Peter Brandt’ten heyecan veren ADA yorumu!

“Bitcoin gelecekte Google ve Facebook gibi olabilir”

Perşembe günü Brandt, daha önce de bazı önemli isimler tarafından telaffuz edilen şeyi söyledi: Bitcoin en iyi kripto para birimi olmayabilir, nitekim bu alan ilerliyor ve hızla gelişiyor.

Ancak Peter Brandt, Google’ın nihayetinde Yahoo’yu geçmesi ve Facebook’un da MySpace’i geride bırakması gibi, Bitcoin’in de yeni teknolojinin yapabileceğinden çok daha ileriye gidebileceğini ifade ediyor.

Brandt, XRP’den yeni bir ATH bekliyor!

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/1380490286560804866

Aralık 2020’nin sonlarında başlayan tahvil davasında Ripple’in ABD’nin menkul kıymet düzenleyici kurumu olan SEC’e karşı yasal zaferler elde ettiği sırada, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebileceğini söylemişti.

Ripple (XRP), tüm zamanların en yüksek seviyesini 4 Ocak 2018’de 3,84 dolar ile kaydetti. Henüz Ripple ve SEC arasındaki dava sonuçlanmadı. Bakalım Brandt, Bitcoin tahminleri gibi Riple tahmininde de haklı çıkacak mı?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: