Loading...
btc
BTC
0.31%
Bitcoin
66.251,29 USDT
eth
ETH
2.28%
Ethereum
3.561,07 USDT
bch
BCH
2.21%
Bitcoin Cash
432,21 USDT
xrp
XRP
2.1%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.39%
Litecoin
78,68 USDT
bnb
BNB
0.64%
Binance Coin
607,18 USDT
sol
SOL
1.67%
Solana
145,44 USDT
avax
AVAX
-0.1%
Avalanche
30,26 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.95%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.08%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.8%
Shiba Inu
0,00 USDT

Peter Brandt Bitcoin için müjdeyi verdi!

peter brandt bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in şimdiye kadarki en büyük çöküşünü doğru bilen ünlü analist ve trader Peter Brandt, BTC ve Ethereum ile ilgili yeni bir değerlendirme paylaştı. Ona göre tüm veriler dip konusunda önemli bir sinyal veriyor.


Peter Brandt Bitcoin için müjdeyi verdi!

Kripto para sektöründe Bitcoin’in 2018 yılındaki çöküşünü önceden doğru bilen kıdemli trader ve analist Peter Brandt, şimdi de kripto para piyasasının son durumu ile ilgili yeni bir değerlendirme paylaştı.

Analist Peter Brandt, ana akım medyada kripto ile ilgili olumsuz yorumlara dikkat çekerek, bunun fiyatın dip yaptığının ya da dip yapmaya çok yakın olduğunun işareti olduğunu belirtiyor. Ünlü analist, özellikle piyasa değerine göre iki en büyük coin olan BTC ve Ethereum için de bu dip değerlendirmesini geçerli olduğunu vurguluyor.

İlgili – 16.500 dolar Bitcoin için kırılma noktası olabilir: İşte, teknik göstergeler

The Economist ve Bloomberg Businessweek dergilerinin kripto ile ilgili olumsuz görüş içeren kapaklarını paylaşan Peter Brandt (@PeterLBrandt) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Piyasada önemli bir dip oluştuğunda ya da çok yakın olduğunda bu tür haberler çıkmaya başlar.”

Peter Brandt’in bu tweetine verilen yanıtlar arasında hem destek hem de eleştiriler var. Bir kullanıcı, piyasanın bundan daha kötü olamayacağını söylüyor. Başka birisi ise BTC’nin daha da düşebileceğine işaret ediyor.

Şimdiye kadar çok çeşitli haber kaynaklarından Bitcoin’in öldüğü ile ilgili yüzlerce yazı yer aldı. 99Bitcoins’in verilerine göre, gazeteciler ve medya kuruluşları şimdiye kadar toplamda 466 defa Bitcoin’in öldüğünü bildirmiş. 99Bitcoins tüm bu haberleri tek tek takip ederek hesabını yapıyor.

İlgili – Ethereum fiyatına baskı yapan 2 kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

Öte yandan kripto para borsası FTX’in çökmesinin etkileri hala piyasaya zor anlar yaşatmaya devam ediyor. Trader ve yatırımcılar şimdi ise bir kurumsal kripto ticaret ve ödünç platformu olan Genesis’i yakından takip ediyor.

Yeni haberlere göre, Digital Currency Group’un (DCG) sahip olduğu bu şirket, Cuma günü ödünç para çekimlerini durdurdu. Şimdi ise 1 milyar dolarlık bir nakit arayışında. Genesis, bu durumun geçici olduğunu ve DCG’nin diğer operasyonlarını etkilemediğini iddia ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.