1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ontology Haberleri: Google anlaşması sonrası ONT tozu dumana kattı

Ontology Haberleri: Google anlaşması sonrası ONT tozu dumana kattı

Ontology Haberleri: Google anlaşması sonrası ONT tozu dumana kattı
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ontology haberleri sonrası patlama! Google, Ontology (ONT) coin fiyatlarını uçurdu. Yazının kaleme alındığı saatte kripto para piyasalarından en çok değer kazanan kripto para ONT coin oldu. 


Ontology Haberleri: Google anlaşması sonrası Ontology fiyatında pump!

Beklenen anlaşma resmi olarak duyuruldu ve Ontology Google’un bulut ortağı olarak seçildi. Ontology’nin üç projesi Google Cloud ekosistemine kabul edildi.

Projeler Ontology blockchain teknolojisi ile Google’un bilgisayar altyapısını entegre hale getirecek. Ontology’nin yöneticilerinden Andy Ji, bu anlaşma sayesinde blockchain teknolojisinin cloud teknolojisi ile daha güçlü hale geleceğini vurguladı.

Ontology-Goolge ortaklığını blockchain’in Silicon Vadisine girişi için önemli bir dönüm noktası olarak da yorumlayabiliriz.

Google Ontology haberleri sonrası, ONT coin pump yaptı!

Google Ontology haberleri ile ilgili detayların duyurulmasının ardından, ONT coin fiyatları 65 cent bandından sıçrayarak 80 cent’in üstünü gördü. Yazının kaleme alındığı saatte ise 77 cent’ten işlem görüyor.

Ontology Haberleri: Google anlaşması sonrası ONT tozu dumana kattı

Ontology 532 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sıralamasında 27’inci sırada bulunuyor.

Ont coin, 3 Mayıs 2018’de 10 dolara çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu tarihten sonra sürekli değer kaybeden ONT fiyatları, 2020 yılının ilk iki ayında iyi bir performans sergileyerek 1 doların üstüne çıktı. Ancak Korona Salgınının etkisi ile tüm kripto paralarla birlikte ONT de değer kaybına uğradı.

Ontology nedir?

Ontology; güven, kimlik, yetkilendirme, onay gibi konulardaki mevcut problemleri çözen, akıllı sözleşmelere ve veri aktarımına imkan tanıyan bir blockchain teknolojisidir.

Ontology halka açık bir blockchain ağına sahip. Ontology blockchain’i akıllı sözleşmelere ve veri aktarımına imkan tanıyor. Ayrıca Ontology blockchain’inin Web 3’e hazırlıklı olduğunu belirtmekte yarar var. Ont, dijital kimlik yaratma ve dijital kimlikleri tanıma özelliklerine sahip.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.