NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberler

NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NULS coin nedir? NULS coin yorumları nasıl? NULS coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? NULS coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

NULS coin yorumları

 

NULS/USD – 1 NULS kaç dolar? Canlı NULS coin fiyatı

NULS coin nedir?

NULS, Kredi Kanıtı (PoC) konsensüs mekanizmasını kullanan bir mikro hizmet odaklı blok zinciri projesidir. Stake yoluyla madencilik yapmayı ve özelleştirilebilir modüller ve zincirler arası çalışabilirlik sağlayan modüler tabanlı mimariye sahip bir blok zincirini kullanmayı mümkün kılar.

nuls coin NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberlerTanımı ve Faaliyet Alanı: Küresel bir açık kaynak blok zinciri projesi olan Nuls, özelleştirilebilir bir modüler blok zinciri altyapı platformudur. Nuls, akıllı sözleşme, çoklu zincir mekanizması ve çapraz zincir mutabakatı sağlayarak blok zinciri konusunda teknik engelleri ortadan kaldırmayı, geliştirme maliyetini düşürmeyi ve ticari dünyada blok zincir teknolojisinin kullanımını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

En güzel Nuls coin nedir videosu

NULS coin hangi borsalarda?

NULS coin şu an Binance, PancakeSwap, HTX, OKX, Gate.io gibi kripto para borsalarında işlem görüyor.


NULS coin kurucusu kimdir? 

nuls-coin-ekibiJason Zhang (Founder& Lead Developer) Çin Bankalarının çoğu ile ortaklık yapan KeYou için çalıştı. Jason, Hazine Ödemeleri Güvenlik, Akıllı Kart (EMV) Güvenliği, Mobil Bankacılık Cihazı Güvenliği ve PC Bankacılık Güvenliğine katkıda bulundu. Çin’deki
17 bankanın gelişmeye katıldığı sınır ötesi ödemeler konusunda da çalıştı)

COO & Kurucu Ortağı

Lily Wang Knysh  Geçmiş deneyimleri Chongqing TV & Science Educational Channel ve ayrıca Çin toplumuna günlük haberleri veren Weijingtong için çalışıyor. Müzakere ve strateji konusunda uzman. Ana odağı tüm milletlerle çok taraflı bir işbirliği kuruyor.

Kurucu Ortağı & Topluluk Lideri

Reaper RanReaper, 2013’ten beri blockchain teknolojisini inceliyor. Reaper, toplumda iyi bilinen ve NEO topluluk yönetim kurulunda yer aldığı, BitShares topluluğu gibi çeşitli topluluklarda çalışan ve inşa eden topluluk operasyonları hakkında çok derin bir bilgiye sahip, 4 core developer.

Nuls (NULS)  Teknik Bilgiler

nuls-token-nedir-koinmedya-1Nuls, uygulama geliştiricilerinin tanımlayabileceği ve çalıştırabileceği bir akıllı sözleşme sandığı (NulsVM) sunmaktadır. Buna ek olarak, Nuls, kullanıcıların kendi uygulama gereksinimlerine göre modül kitaplığından uygun modülleri birleştirerek kendi alt zincirlerini özelleştirmelerini sağlıyor. Nuls yüksek verimle birlikte kolay bir arayüze sahip olmayı ve çeşitli uygulamalara adapte olabilmeyi hedefliyor.

Genellikle blockchain platformlarında olduğu gibi projenin NULS olarak da bilinen kendi para birimine sahiptir. Bu tokenlar, bu ağın üstünde çalışan merkezi olmayan uygulamaları desteklemek, ayrıca uygulamalara ödeme yapmak, gelecekteki gelişmeleri desteklemek ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılacaktır.

Nuls un misyonu özelleştirilebilir evrensel bir kamu blok zinciri altyapısı inşa etmektir. Özelleştirilebilir bir altyapı oluşturmak için hedefleri, blokzincirine kendi merkezi olmayan uygulamaları entegre ederek kurumların kredibilitelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Nuls  coin ekonomik modeli

nuls coin NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberlerBütün ekosistemin desteklenmesi için NULS Tokeni kullanılacaktır.

  • Tokenlerin %40 ı Airdrop ile dağıtılmıştır
  • Tokenlerin %20 si AR-GE için ayrılmıştır. Mainnet yayınlandıktan sonra %5 i unlocked edilecektir.
  • Tokenlerin %20 si güçlü bir topluluk kurmak için kullanılacaktır (her sene max 4.000.000 adet )
  • Kalan %20 si ise ortaklık kurmak ve yüksek kalitede 3.şahısların projeleri için ayrılmıştır.

Mainnet gelişimi tamamlanacak, test aşaması başlayacak Açık kaynak geliştirme topluluğu kurulacak ve genişletilecek Teknik tasarım dokümantasyonunu geliştirilecek.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

 

NULS coin fiyat grafiği yorumu

NULS coini daha iyi anlamak için bir de grafiği ve fiyat verilerine bakalım. NULS coin şimdiye kadarki en yüksek seviyesini 2018 yılının başındaki boğa koşusu sırasında kaydetmişti. Ancak ardından yüzde 97’yi aşan bir düşüş yaşadı. Tüm zamanların en düşük seviyesini de 2017 yılında görmüştü. 2024 yılına olumlu bir pozisyonda başladı. İşte, NULS coinin zirve ve dip seviyeleri:

  • NULS coin fiyatı tüm zamanların zirvesi: 8.54 dolar (11 Ocak 2018)
  • NULS coin fiyatı tüm zamanların dip seviyesi: 0.0948 dolar (28 Ekim 2017)

nuls coin NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberler

NULS coin grafiğine bir de Elliot Dalga analizi ile bakalım. Buna göre fiyat 2. düzeltme dalgasında. Bundan sonra başlayacak 3. ve 5. dalgaların muhtemel hedefleri grafikte gösterildi.

nuls coin NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberler

NULS coin düzeltmeyi tamamlayarak 3. dalgayı oluşturmaya başladı. Hedef seviyeler değişmeden kalıyor.

İlgili – DXY ABD dolar endeksi yorum ve grafik: DXY nedir ve ne yapacak?

 

NULS coin geleceği ve fiyat tahmini 2024, 2025 – 2033

NULS’un geleceği, projesinin devam eden gelişimine ve blok zinciri teknolojisinin benimsenmesine bağlı olacaktır.

NULS, modüler mimarisi, zincirler arası çalışabilirlik özellikleri ve Zincir Fabrika aracı ile blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini kolaylaştıran yenilikçi bir proje olarak kabul edilir. NULS, gelecekte blok zinciri teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesinde önemli bir rol oynayabilir.

NULS coin fiyatı 2025 yılında 0.65 dolara yükselebilir. 2030 beklentileri ise 1.50 dolar bölgesine işaret ediyor.

İşte, NULS coin için gelecek yıllarda beklenen ve öngörülen seviyeleri özetleyen tablo:

Yıl Minimum fiyat Ortalama fiyat Maksimum fiyat
2024 $0.21 $0.50 $0.51
2025 $0.50 $0.57 $0.60
2026 $0.68 $0.77 $0.84
2027 $0.89 $0.99 $1.06
2028 $0.89 $0.99 $1.06
2029 $1.10 $1.23 $1.24
2030 $1.57 $1.67 $1.74
2031 $2.26 $2.39 $2.42
2032 $3.19 $3.29 $3.33
2033 $4.36 $4.49 $4.52

NULS, blok zinciri teknolojisinin gelecekte daha da benimsenmesi durumunda başarılı olma potansiyeline sahip yenilikçi bir projedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
NULS coin nedir? NULS/USD yorum, geleceği ve haberler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir