Loading...
btc
BTC
-1.14%
Bitcoin
62.704,05 USDT
eth
ETH
-1.34%
Ethereum
3.060,38 USDT
bch
BCH
-5.62%
Bitcoin Cash
479,72 USDT
xrp
XRP
-1.11%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.96%
Litecoin
78,84 USDT
bnb
BNB
-3.19%
Binance Coin
535,09 USDT
sol
SOL
-4.39%
Solana
132,44 USDT
avax
AVAX
-3.21%
Avalanche
34,03 USDT
ada
ADA
-2.51%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.67%
Poladot
6,60 USDT
doge
DOGE
-4.96%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!

norton bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir çoklarımızın kullandığı Norton Anti Virüs programından önemli bir Bitcoin açılım haberi geldi. Norton’ın açılımı Bitcoin’in yaygınlaşmasına ve kabul görmesine yardımcı olacak.


Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!

Bitcoin ve kripto paraların fiyatlarında yaşanan düşüşlerin aksine Bitcoin ve kripto paraların gelişimi ve yaygınlaşması hızla devam ediyor. Faklı alanlardan birçok açılım haberleri geliyor.

Ünlü anti virüs yazılım programı Norton, Bitcoin ve kripto para madenciliği için gerekli olan yazılımları ekledi. Bu yazılımı kişisel bilgisayarlarına indiren Norton kullanıcıları, kripto para kazabilecek. Yani kendi şahsi bilgisayarınızı kullanmadığınız zaman Norton programı arka planda çalışarak kripto para kazabilecek. Bu sayede pasif gelir elde edebilirsiniz.

Lütfen Bkz: Bitcoin madenciliği nedir? Nasıl yapılır?

Norton kripto para yazılım programı sayesinde kendi güvenli kripto para cüzdanını oluşturabilir ve kripto para madenciliğine başlayabilirsiniz. Norton, Bitcoin ve kripto para madenciliğinde kazmış olduğunuz tokenların bir miktarını kendisi alacak. Kalan kısmı ise kendi cüzdanınızda kalacak.

Son günlerde dikkat çeken Bitcoin ve kripto para açılımı Norton ile sınırlı değil.

İspanyalı kanun yapıcılar ise Kazakistan olaylarının arsından Kazakistanlı Bitcoin madencileri kendi ülkelerine çekmek için hukuki bir çalışma içerisindeler. Bazı liberal politikaların meclisten geçirmeyi planlayan İspanyalı otoriteler, Kazakistanlı girişimcileri ülkelerine davet edecekler.

Kısaca Bitcoin ve kripto para madenciliği günden güne büyüyen bir endüstri. Ülkeler arasında ise bu pastadan pay almak için kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Bitcoin ve kripto para madenciliği konusunda sermayeyi çeken ülkeler ayrıca inovasyon ve blockchain konusunda teknik bilgiyi de kendi ülkelerine çekmiş oluyorlar.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.