1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!

Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!

Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir çoklarımızın kullandığı Norton Anti Virüs programından önemli bir Bitcoin açılım haberi geldi. Norton’ın açılımı Bitcoin’in yaygınlaşmasına ve kabul görmesine yardımcı olacak.


Norton Anti Virüs programı sayesinde Bitcoin ve kripto para kazabilirsiniz!

Bitcoin ve kripto paraların fiyatlarında yaşanan düşüşlerin aksine Bitcoin ve kripto paraların gelişimi ve yaygınlaşması hızla devam ediyor. Faklı alanlardan birçok açılım haberleri geliyor.

Ünlü anti virüs yazılım programı Norton, Bitcoin ve kripto para madenciliği için gerekli olan yazılımları ekledi. Bu yazılımı kişisel bilgisayarlarına indiren Norton kullanıcıları, kripto para kazabilecek. Yani kendi şahsi bilgisayarınızı kullanmadığınız zaman Norton programı arka planda çalışarak kripto para kazabilecek. Bu sayede pasif gelir elde edebilirsiniz.

Lütfen Bkz: Bitcoin madenciliği nedir? Nasıl yapılır?

Norton kripto para yazılım programı sayesinde kendi güvenli kripto para cüzdanını oluşturabilir ve kripto para madenciliğine başlayabilirsiniz. Norton, Bitcoin ve kripto para madenciliğinde kazmış olduğunuz tokenların bir miktarını kendisi alacak. Kalan kısmı ise kendi cüzdanınızda kalacak.

Son günlerde dikkat çeken Bitcoin ve kripto para açılımı Norton ile sınırlı değil.

İspanyalı kanun yapıcılar ise Kazakistan olaylarının arsından Kazakistanlı Bitcoin madencileri kendi ülkelerine çekmek için hukuki bir çalışma içerisindeler. Bazı liberal politikaların meclisten geçirmeyi planlayan İspanyalı otoriteler, Kazakistanlı girişimcileri ülkelerine davet edecekler.

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1479553331047677952

Kısaca Bitcoin ve kripto para madenciliği günden güne büyüyen bir endüstri. Ülkeler arasında ise bu pastadan pay almak için kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Bitcoin ve kripto para madenciliği konusunda sermayeyi çeken ülkeler ayrıca inovasyon ve blockchain konusunda teknik bilgiyi de kendi ülkelerine çekmiş oluyorlar.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.