1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. NBA devi LA Lakers’tan sürpriz ortakla kripto hamlesi
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

NBA devi LA Lakers’tan sürpriz ortakla kripto hamlesi

NBA devi LA Lakers’tan sürpriz ortakla kripto hamlesi
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

NBA’in en büyük takımlarından Los Angeles Lakers kripto alanında bir adım daha atıyor.

NBA devi LA Lakers’tan sürpriz ortakla kripto hamlesi

Blockchain projesi Socios.com NBA devi Los Angeles Lakers ile anlaştı. Socios.Com, LA Lakers için sanal etkinlikler düzenleyecek.

NBA tarihinin en başarılı takımlarından biri olan Los Angeles Lakers, Socios.com ile resmi bir takım sponsorluğu yaptığını duyurdu. Böylece, Socios.com ABD pazarına genişlemeye devam ediyor.

 

İlgili: Socios.com yerel tokeni Chiliz (CHZ) nedir? Geleceği var mı?

la lakers

LA Lakers kripto alanında

Yapılan duyuruya göre, spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blockchain sağlayıcısı Socios.com, 2021-22 NBA sezonunun başından itibaren Los Angeles Lakers Facebook Grubunun sunum sponsoru olacak.

İşbirliğinin bir parçası olarak platform, hayranlar için sanal etkinlikler başlatacak. Orada birbirleriyle iletişim kurma ve hatta en sevdikleri basketbol takımıyla ilgili konularda oy kullanma şansı bulacaklar. LA Lakers Operasyonlar Başkanı Tim Harris şunları söyledi:

Taraftarlarımıza hizmet etmeye ve onlarla etkileşim kurmaya büyük önem veren bir kuruluş olarak, Socios.com’un ortak bir bakış açısına sahip olmasından ve Lakers hayran kitlesine hizmet etme girişimlerimizi desteklemeye yardımcı olacağından heyecan duyuyoruz.

Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus ise NBA takımını spor dünyasının en tanınmış markalarından biri olarak sınıflandırdı ve bu ortaklığı platformun yelpazesini Amerikan pazarına genişletmenin önemli bir adımı olarak değerlendirdi.

Los Angeles Lakers spordaki en prestijli markalardan biri ve Socios.com hızla ABD pazarına girerken onlarla çalışmaktan heyecan duyuyorum. İnanılmaz bir büyüme haftasını daha tamamlıyoruz. https://thedentallounge.com/

 

Socios.com, taraftarlara en sevdikleri spor takımındaki kararları etkileme şansı sunan “taraftar tokenleri” satan bir blok zinciri platformudur. Son aylarda şirket, çeşitli kulüplere, liglere ve etkinliklere sponsor oldu.

İlgili: Chiliz CHZ coin fiyat tahmini

Canlı BTC fiyatı: $ 19,324.97

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: