1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Nasdaq’dan “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” sorusuna cevap

Nasdaq’dan “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” sorusuna cevap

Nasdaq’dan “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” sorusuna cevap
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük borsalarından olan Nasdaq, “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” sorusuna cevap veren bir makale yayımladı. Kripto para sektörünün en çok merak edilen sorusu.


Nasdaq’dan “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” sorusuna cevap

Dünyanın en ünlü menkul kıymetler borsası olan Nasdaq’ın web sitesinde “Bir sonraki Bitcoin boğa piyasası ne zaman?” başlıklı bir makale yer aldı. Burada uzman görüşüne yer verilerek kripto kullanıcılarının merakla beklediği yeni rallinin muhtemel tarihi ile ilgili tahmin paylaşılıyor.

Birkaç istisnayı saymazsak, 2022 yılı kripto paralar için tam bir felaket yılı oldu. Hatta piyasa liderleri olan Bitcoin ve Ethereum da değerlerinin yarısından fazlasını kaybetti. Bazı küçük kripto paralarda ise yüzde 80’den fazla çöküşler var.

Hisse senetleri tarihinde böyle ayı piyasalarından toparlanmanın çok uzun zaman aldığını biliyoruz. Ancak kripto sektöründe böyle bir tarih yok. Mevcut ayı piyasasında en çok da bir sonraki boğa rallisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. İşte, sektör uzmanlarının bu yöndeki beklentileri.

İlgili – Bitcoin fiyatında 20,000 doların üzerine dönme girişimi: Güncel BTC teknik analizi

2023

Ünlü boğadan Bitcoin fiyatını aya çıkaracak tahmin!

Kripto para alanının en boğa uzmanlarından biri makro ekonomik araştırma şirketi Lamoureux & Co Başkanı Yves Lamoureux. Birçok kişi yıllardır Bitcoin’in önüne mistik bir hedef olarak 100,000 dolar seviyesini koyuyor. Lamoureux de farklı değil. Ona göre BTC fiyatı bu seviyeye 2023 yılı sonunda ulaşacak.

Buna rağmen Lamoureux Bitcoin fiyatından boğa piyasasının artık oluşmaya başladığını belirtiyor. Yine de genel olarak çok büyük bir rallinin destekçisi olmadığını da belirtiyor. Kripto paralar konusunda çok marjinal yaklaşım olmaması gerektiğini belirtiyor.

Uzman, özellikle küçük kriptoların aşırı riskli olduğunu söylüyor. Ona göre yatırımcılar Bitcoin’den çok uzaklaşmamalı.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

2024

Her ne kadar Lamoureux, Bitcoin için bir sonraki adımın yakın olduğunu söylese de genel olarak 2024 yılının kripto para için büyük bir yıl olacağına inanıyor. Bitcoin ise burada lider olacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: