fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
BTC : 567793 ₺ ETH : 42943 ₺ XRP : 10.244 ₺ LTC : 2002.6 ₺ USDT : 13.633 ₺ XLM : 3.413 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. MyNeighborAlice nedir ve geleceği nasıl? MyNeighborAlice- Alice token haber ve gelişmeleri

MyNeighborAlice nedir ve geleceği nasıl? MyNeighborAlice- Alice token haber ve gelişmeleri

MyNeighborAlice nedir ve geleceği nasıl? MyNeighborAlice- Alice token haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İlginç ismi ile dikkatleri üzerine çeken MyNeighborAlice (My Neighbor Alice) blockchain tabanlı bir oyun uygulamasıdır. Bu oyun uygulamasının kripto parası ise Alice token’dır.


MyNeighborAlice nedir ve geleceği nasıl? MyNeighborAlice- Alice token haber ve gelişmeleri

Blockchain tabanlı oyun uygulamaları son günlerde oldukça popüler olmaya başladı. Axie Infinity bu grup uygulamalar içerisinde en popüler olanlarından. Ancak yeni blockchain tabanlı oyun uygulamaları da kripto para piyasalarında dikkat çekmeye başladı. Bu projelerden birisi de MyNeighborAlice (My Neighbor Alice)!

Çok oyunculu MyNeighborAlice ile oyun severler kendi sanal adalarını inşa edebiliyor. Bu adayı kendi diledikleri gibi inşa edebiliyorlar. Oyuncular, bu sanal adada dostluklar geliştirebiliyor. Bu sanal dünyada oyucular kendi NFT’lerini (Non Fungible Tokens) oluşturabiliyor ve ticaretini yapabiliyorlar.

ALICE, MyNeighborAlice adasının hizmet token’i yani bu sanal dünyanın sanal para birimi. Alice ile bu sanal adada alışveriş yapabilir ve harcamada bulunabilirsiniz.

Alice token Binance, Mandala, Huobi, FTX  ve KuCoin gibi kripto para borsalarında işlem görüyor. Alice token yazının kaleme alındığı saatte 12.69 cent bandında alıcı buluyor. 388 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile Alice, CoinMarketCap’te 157’nci sırada işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte Alice token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Alice en yüksek değerini piyasaya sürüldüğü günü heyecanı ile ilk gün yani 15 Mart 2021’de 42.55 dolar ile gördü.

Alice token fiyatları

Alice token arzı ile ilgili önemli istatistikler aşağıda verilmektedir.

Toplam Alice token arzı: 100.000.000 ALICE

Piyasada işlem gören Alice token arzı: 30.600.000 ALICE

Piyasaya sürüşen Alice token oranı: %30.6.

Kalan %70’lik ALICE ise piyasaya sürülmeyi bekliyor.

 Aşağıdaki youtube linkinde söz konusu oyuna ait demo görüntülerini görüyoruz.

Kullanıcılar BNB, BUSD ve CHR kripto paralarını ALICE havuzlarından farm ederek Alice token kazanabilecekler.

Binance 15 Mart 2021’den itibaren Alice tokenlarını listelemeye başladı. ALICE/BTC, ALICE/BUSD ve ALICE/USDT pariteleri üzerinden listelenme bugünden itibaren gerçekleştirildi.

Kaynak

Canlı MyNeighborAlice (My Neighbor Alice) ALICE token fiyatları

My Neighbor Alice (ALICE) nedir?

My Neighbor Alice Bir sosyal simülasyon oyunudur. Alice token oyunun ana para birimidir. Alice token oyuncuların NFT’leri (non-fungible token) değiştirmesine, arazi satın almasına ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmasına olanak tanır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.