fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance’de bugün listelenen My Neighbor Alice (ALICE) nedir? İlk günkü performansı nasıl?

Binance’de bugün listelenen My Neighbor Alice (ALICE) nedir? İlk günkü performansı nasıl?

Binance’de bugün listelenen My Neighbor Alice (ALICE) nedir? İlk günkü performansı nasıl?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sosyal uyum oyunu olan My Neighbor Alice’in Alice token’i Binance’de listelenmeye başladı. My Neighbor Alice (ALICE) nedir? Ayrıntılar bu sayfada!

My Neighbor Alice (ALICE) nedir? İlk günkü performansı nasıl?

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance, bugün 18’inci projesi olan My Neighbor Alice (ALICE) isimli projesini başlattı. Bir sosyal simülasyon oyunu olan Alice, son günlerde popüler olan bu oyun sektöründe yerini aldı. Aşağıdaki youtube linkinde söz konusu oyuna ait demo görüntülerini görüyoruz.

Kullanıcılar BNB, BUSD ve CHR kripto paralarını ALICE havuzlarından farm ederek Alice token kazanabilecekler.

Binance 15 Mart 2021’den (bugün) itibaren Alice tokenlarını listelemeye başladı. ALICE/BTC, ALICE/BUSD ve ALICE/USDT pariteleri üzerinden listelenme bugünden itibaren gerçekleştirildi.

Lütfen Bkz: Kripto para haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Aşağıdaki grafikte Alice Token fiyatlarındaki 15 dakikalık değişimi görüyoruz. İlk etapta yaklaşık 0.1 dolardan alıcı bulan Alice, dakikalar içerisinde 72 dolara kadar çıktı. Yazının kaleme alındığı saatte ise Alice 30 dolar bandında hareket ediyor.

alice Binance’de bugün listelenen My Neighbor Alice (ALICE) nedir? İlk günkü performansı nasıl?

Alice ile alakalı bazı ön bilgiler aşağıda verilmektedir.

  • Token Adı: My Neighbor Alice (ALICE)
  • Toplam Token Arzı: 100,000,000 ALICE
  • Başlangıç havuzu token ödülü: 3,000,000 ALICE
  • İlk dolaşımdaki arz miktarı: 17,400,000 ALICE
  • Akıllı sözleşme adresleri: ALICE (ERC-20)ALICE (BEP-20)

Oyun severler, My Neighbor Alice üzerinden kendi sanal adalarını inşa edebiliyorlar. Takım ya da bireysel şeklinde oynan oyunda oyuncular kendi sanal dünyalarını kurgulayabiliyorlar.

Alice token oyunun ana para birimidir. Alice token oyuncuların NFT’leri (non-fungible token) değiştirmesine, arazi satın almasına ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmasına olanak tanır.

My Neighbor Alice (ALICE) nedir?

My Neighbor Alice Bir sosyal simülasyon oyunudur. Alice token oyunun ana para birimidir. Alice token oyuncuların NFT’leri (non-fungible token) değiştirmesine, arazi satın almasına ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmasına olanak tanır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.