Morgan Stanley milyonlarca dolarlık yatırımı nereye yaptı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

  Morgan Stanley firmasının 40 milyon dolarlık hisse senedinin sırrını öğrenmek isterseniz buyrun yazımıza…

Morgan Stanley ile GBTC devlerin yeni yatırım limanı oldu

Morgan Stanley, Grayscale’in kilidini açmayı tamamladıkça yatırımını arttırıyor . GBTC’ye daha güçlü bahis yapıyor.  Bitcoin’in daha gidecek  “uzun bir yolu” var ve kurumlar bunu biliyor. Morgan Stanley gibi varlık yönetimi devleri, bu gerçeğin farkına vardıklarından,   Bitcoin risklerini artırıyorlar. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na [SEC] yapılan yakın tarihli bir dosyaya göre, üçüncü en büyük varlık yönetimi firması.  bir milyonun üzerinde Grayscale Bitcoin Trust hissesi satın aldı. Şu anda, bunun anlamı  yaklaşık 40 milyon dolar değerinde olması.

Morgan Stanley, kriptonun kurumsal tarafında ilk hareket edenlerden biri oldu. Bu nedenle, dijital varlığa olan güvenleri, dünyanın en büyük kriptosunun arkasındaki ivme hakkında çok şey söylüyor. Grayscale, kurumların kripto paralarını yatırmaları için birincil noktalardan biri oldu ve Grayscale Bitcoin Trust [GBTC] bu hafta hisse kilidini açmalarını tamamladığında, daha fazla kurumun satın aldığını görebiliriz.

Grayscale’in Bitcoin’in kilidini açması, daha önce düşüş eğiliminde olan bir Bitcoin piyasasına dair söylentilere yol açmıştı. Firma son kilit açma işlemine yaklaşırken, piyasa çöküşüne dair güçlü spekülasyonlar vardı. Bununla birlikte, 25 Ağustos, Grayscale’in son kilit açma işleminin bir parçası olarak 58 BTC’nin kilidinin açıldığını gördü ve piyasa hiç etkilenmedi.

morgan stanley Morgan Stanley milyonlarca dolarlık yatırımı nereye yaptı?

Tanınmış analist Willy Woo geçen yıl için  BTCnin herkes için  bir fiyasko  olacağını tahmin etmiş ve uyarılarını yapmıştı. Bu dönem için ise yeni bir  tweet atarak GBTC konusunda bu öngörüleri desteklediğini gösterdi.

“Bir sonraki kilit açma serisi 2022 için planlanırken, Grayscale, Morgan Stanley gibi kurumlardan daha fazla ilgi görebilir. Aslında, GBTC’nin en son alıcıları arasında JPMorgan Chase ve Ark Invest gibi diğer önde gelen bankalar da vardı.”

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Morgan Stanley milyonlarca dolarlık yatırımı nereye yaptı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.