Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Blockstream CEO’sundan BTC için çılgın varsayım! 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockstream CEO’su Adam Back  Bitcoin sahibi olan ilk kişilerden olması ve hakkındaki  Bitcoin’in isim yaratıcısı Satoshi Nakamotonun gerçekte o olduğu iddialarını her ne kadar reddetsede , bu soru işaretleri dahi  onu daha çok takip etmemiz için yeterli gibi.   

Blockstream CEO’suna göre Bitcoin 500.000 $ olabilir!

Blockchain teknoloji şirketi Blockstream’in CEO’su Adam Back, bu yıl 100.000 $ olabilirlik işaretine ulaşan bitcoin fiyatının “bunun oldukça mümkün” olduğunu söyledi ve hatta uzun vadede 500.000 $ ‘lık BTC ticaretinin dahi mümkün olduğunu öne sürdü”.

Anthony Pomplianonun Benzinga için yaptığı röportajda  yayınladığına göre , Adam Back, Bitcoin opsiyon fiyatını analiz ettikten sonra, bu yıl için 100.000 dolarlık bir hedefin “oldukça mümkün” olduğunu söyledi. BTC’nin altına ciddi  bir rakip olduğunu öne süren ve bu karşılaştırmanın  sonuçlarının ve rekabetinin herkesi mutlu edebilecek noktalara gelebileceğini sözlerine ekledi.

Back, bu karşılaştırmayı kullanarak ve “bir kaç tane madeni para olduğundan ,bunlar arasında bir tür değerleme yaparak ” ve değerli metalin mevcut fiyatından çıkarım yaparak, “Yüzbinlerce dolar … hatta sadece bu yakın gelecekte  bile belki yarım milyon gibi” bir bitcoin fiyatı olabileceğini söyledi.

Adam Back, Bitcoin sahibi olan ilk kişilerden biriydi. ve Bitcoin’in isim yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dan ilk e-posta alan kişilerden de  biri olması bazı senaryoları yanında getirmişti . Blockstream’i 2014’te kurdu ve Back bu iddiaları reddetmesine rağmen bazıları onun Nakamoto olabileceğini  bile öne sürdü.

Blockstream, özellikle son zamanlarda, 3.2 milyar dolar değerinde bir B Serisi finansman turunda 210 milyon dolar topladı. Firma ayrıca güneş enerjisi kullanan bir açık kaynaklı yenilenebilir enerji madenciliği projesi başlatmak için Jack Dorsey’s Square ile işbirliği yaptı.

Özellikle, Bloomberg analisti Mike McGlone, sosyal medyada kripto para birimi fiyat çöküşünün BTC’nin “genişletilmiş bir boğa piyasasını destekleyen nedenlerle” fiyat düşüşü yaşadığını  ancak Bitcoinin  100.000 $’ı bulma yolunu gördüğünü açıkladı.

Bu ayın başlarında, Fidelity’nin Küresel Makro Direktörü Jurrien Timmer, kripto para biriminin sağlam temeller üzerinde  gelişmeye devam ettikçe Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeye hazır olduğunu ve bunun “artık bir yan gösteri olmadığını” söylediğinide unutmayalım. 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.