1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Blockstream CEO’sundan BTC için çılgın varsayım! 

Blockstream CEO’sundan BTC için çılgın varsayım! 

Blockstream CEO’sundan BTC için çılgın varsayım! 
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockstream CEO’su Adam Back  Bitcoin sahibi olan ilk kişilerden olması ve hakkındaki  Bitcoin’in isim yaratıcısı Satoshi Nakamotonun gerçekte o olduğu iddialarını her ne kadar reddetsede , bu soru işaretleri dahi  onu daha çok takip etmemiz için yeterli gibi.   

Blockstream CEO’suna göre Bitcoin 500.000 $ olabilir!

Blockchain teknoloji şirketi Blockstream’in CEO’su Adam Back, bu yıl 100.000 $ olabilirlik işaretine ulaşan bitcoin fiyatının “bunun oldukça mümkün” olduğunu söyledi ve hatta uzun vadede 500.000 $ ‘lık BTC ticaretinin dahi mümkün olduğunu öne sürdü”.

Anthony Pomplianonun Benzinga için yaptığı röportajda  yayınladığına göre , Adam Back, Bitcoin opsiyon fiyatını analiz ettikten sonra, bu yıl için 100.000 dolarlık bir hedefin “oldukça mümkün” olduğunu söyledi. BTC’nin altına ciddi  bir rakip olduğunu öne süren ve bu karşılaştırmanın  sonuçlarının ve rekabetinin herkesi mutlu edebilecek noktalara gelebileceğini sözlerine ekledi.

Back, bu karşılaştırmayı kullanarak ve “bir kaç tane madeni para olduğundan ,bunlar arasında bir tür değerleme yaparak ” ve değerli metalin mevcut fiyatından çıkarım yaparak, “Yüzbinlerce dolar … hatta sadece bu yakın gelecekte  bile belki yarım milyon gibi” bir bitcoin fiyatı olabileceğini söyledi.

Adam Back, Bitcoin sahibi olan ilk kişilerden biriydi. ve Bitcoin’in isim yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dan ilk e-posta alan kişilerden de  biri olması bazı senaryoları yanında getirmişti . Blockstream’i 2014’te kurdu ve Back bu iddiaları reddetmesine rağmen bazıları onun Nakamoto olabileceğini  bile öne sürdü.

Blockstream, özellikle son zamanlarda, 3.2 milyar dolar değerinde bir B Serisi finansman turunda 210 milyon dolar topladı. Firma ayrıca güneş enerjisi kullanan bir açık kaynaklı yenilenebilir enerji madenciliği projesi başlatmak için Jack Dorsey’s Square ile işbirliği yaptı.

Özellikle, Bloomberg analisti Mike McGlone, sosyal medyada kripto para birimi fiyat çöküşünün BTC’nin “genişletilmiş bir boğa piyasasını destekleyen nedenlerle” fiyat düşüşü yaşadığını  ancak Bitcoinin  100.000 $’ı bulma yolunu gördüğünü açıkladı.

Bu ayın başlarında, Fidelity’nin Küresel Makro Direktörü Jurrien Timmer, kripto para biriminin sağlam temeller üzerinde  gelişmeye devam ettikçe Bitcoin’in yükseliş trendine devam etmeye hazır olduğunu ve bunun “artık bir yan gösteri olmadığını” söylediğinide unutmayalım. 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.