fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasında yaşanan hareketli günlerde bu kripto paranın Google trend aramaları rekor kırdı. “Satın al” araması rekor kıran altcoin hangisi? Detaylar haberimizde.

Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasında altcoinlerin rüzgarının estiği bir hafta oldu. Birçok altcoin yatırımcılarının yüzünü güldürürken ADA, AVAX ve SOL haftanın yıldızlarıydı. Google trendler yeni rekor aramalara sahne oldu.

altcoin Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

Google’daki “Cardano Satın Al” anahtar kelimesi 22 Ağustos’ta zirveye ulaştı. Ayrıca araştırma, Lübnan’ın piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimiyle en çok ilgilenen ülke olduğunu ve onu Katar ve Slovenya’nın izlediğini gösterdi.

Google’da “Cardano satın al” anahtar kelimesine ilgi 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı

Cardano’nun en fazla arandığı ülkeler ise Singapur, Litvanya, Kanada, İsrail, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda ve Norveç.

altcoin Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

Güçlü BTC rallisi göz önüne alındığında, ağustos ayında kripto para piyasasına olan ilgide artış oldu. Cardano bu artış sırasında gösterdiği performans ile dikkatleri çekti. Kripto para 2,95 dolara kadar yükseldi. Ancak kripto daha sonra yaşanan düzeltme ile bir miktar geri çekildi.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,58 dolardan işlem görüyor. Cardano’da uzun süredir beklenen Alonzo güncellemesinin tarihini belli olması ve bu yıl ekim ayında güncellemenin tamamlanacağını açıklanması ile Cardano’ya olan ilginin daha da artması bekleniyor.

altcoin Bu altcoinin Google trendlerde “satın al” araması rekor seviyede!

ADA, birçok kripto analistinin artış beklentisinin yüksek seviyelerde olduğu bir kripto varlık olarak değerlendiriliyor. Son fiyat artışı nedeniyle, Cardano şu anda Binance Coin’i (BNB) geride bırakarak piyasanın en değerli üçüncü kripto parası olmuş durumda. Cardano’nun toplam piyasa değeri 82 milyar doların biraz üzerinde.

Analistler ADA’nın yıl sonu 10 dolara yükselebileceğini öngörüyor. Akıllı sözleşme özelliğinin ağa entegre edilmesini ön gören Alonzo güncellemesi ile birlikte değer artışı olacağı da beklentiler arasında.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.