1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano, Bitcoin ve ADA için görüşünü açıkladı.  Bu ayın başlarında, Bitcoin 46.000 dolar civarında işlem görürken Capo, amiral gemisi kripto para biriminin 50.000 dolara yükseleceğini söyleyen bir kaç uzmandan birisiydi. Ve şimdi çok daha ilginç tahminini bizlerle paylaşıyor.

Cardano, Bitcoin ve ADA hareket yönlerini açıkladı

 

Popüler bir kripto para birimi analisti Cardano ,  Bitcoin ve genel olarak diğer kripto pazarlarının büyük olasılıkla önemli bir düzeltmeye yöneldiğini söylüyor.

Takma adıyla Capo olarak bilinen analist, 148.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) “yerel bir zirveye” ulaştığını ve tekrar  40.000 dolarlık fiyat seviyesinin altına düşebileceğini söylüyor.

“Bence BTC burada bitti… önümüzdeki günlerde tüm piyasada büyük bir düzeltme bekliyoruz. BTC için ana hedef 38.000 dolar. Bu yerel ve geçici bir zirvedir . Yükseliş trendi bundan sonra geri alma eğilimine devam edecek gibi görünüyor”.

 

Kripto analisti ve yatırımcısı,  Bitcoin’in daha düşük zaman çerçevesinin (LTF) yükseliş piyasası yapısının (MS) kırıldığına inanıyor.

 

“Bir kaç küçük iniş çıkışlardan sonra, Bitcoinin 37.000-40.000 ABD Dolar bandına düşmesini beklediğini  ve sonrasında yapılacak alımlarla  tekrar ivme kazanmasını beklemenin şu an için çok daha mantıklı bir yol olduğunu belirtti. Bu da uzun vadede çok iyi bir satın alma fırsatı olacaktır. Yeni ATH bu yıl gelecek.” diye söyledi.

Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

 

Bu ayın başlarında, Bitcoin 46.000 dolar civarında işlem görürken Capo, amiral gemisi kripto para biriminin 50.000 dolara yükseleceğini söyleyen bir kaç uzmandan birisiydi , ancak daha sonra yeni bir rekor seviyeye yükselmeden önce yaklaşık 40.000-41.000 dolara düşeceğini söyleyen ilk uzman olduğunu da belirtmeliyiz.

“50k -> 40k-41k -> 50k üzerinde konsolidasyon -> Yeni ATH’ler”

Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

 

Kripto analisti  Cardano ayrıca (ADA) 1,85-1,90 dolar civarına düşeceğini, ancak geri çekilmeden sonra muhtemelen beş kattan fazla değer kazanacağını tahmin ediyor. 

 

“Mevcut konumundan  1.85-1.90dolara potansiyel düzeltme göreceği (ADA) nın . Makro görünümünün yükselişte olduğunu ve muhtemelen bu yıl 10 dolar  veya daha yüksek bir rekor seviyeye çıkacağını söylüyor .”

Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

Kaynak