okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
1.09%
Bitcoin
69.300,36 USDT
eth
ETH
0.49%
Ethereum
3.746,45 USDT
bch
BCH
-0.38%
Bitcoin Cash
492,98 USDT
xrp
XRP
1.05%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.18%
Litecoin
84,84 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
602,17 USDT
sol
SOL
0.25%
Solana
168,11 USDT
avax
AVAX
0.69%
Avalanche
38,27 USDT
ada
ADA
0.4%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
2.35%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
3.86%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.75%
Shiba Inu
0,00 USDT

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin ve kripto için dikkat çeken açıklama

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin ve kripto için dikkat çeken açıklama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto paralara şüpheyle yaklaşanlar ve yakında biteceklerini söyleyenlere en dikkat çeken cevabı ABD’li bir milyarder yatırımcı verdi. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Milyarder yatırımcıdan Bitcoin ve kripto için dikkat çeken açıklama

Özel bir hisse senedi yatırım şirketi The Carlyle Group’un kurucu ortağı ve eş başkanı olan milyarder yatırımcı David Rubenstein, kripto para alanı çökecek diyen ve Bitcoin’e şüpheyle bakanların yanlış olduğu görülecek diyor.

David Rubenstein, Citadel CEO’su Ken Griffin ile röportajında, kripto varlıkların kalıcı olduklarına inandığını söyledi. Şöyle diyor:

“Birçok insan kriptonun biteceğini düşünüyor. Bunların aksine ben kriptonun kalıcı olduğunu düşünüyorum.”

İlgili – Bitcoin fiyatında yeni 20,000 dolar hamlesi: Güncel BTC teknik analizi

Rubenstein şimdiye kadar hiç kripto almadı. Ancak milyarder yatırımcı kripto para alanına dolaylı yatırımlar yaptığını açıklıyor. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“Ben kripto paralara yatırım yapmadım. Ancak kripto sektörüne hizmetler sağlayan şirketlere aile şirketim üzerinden yatırımlar yaptım.

Çünkü ben bu sektörün hiçbir yere gitmeyeceğini düşünüyorum. Tabii 18,000 kripto paradan hangisinin işe yarayacağını söyleyemem. Ancak sektörün gidici olmadığını düşünüyorum.”

Tüm Bitcoin ayı sezonlarını doğru bilen analistten yeni tahmin!

İlgili – Ethereum fiyatında ana destekleri test etme sinyali: Güncel ETH teknik analizi

David Rubenstein, kriptonun özellikle belli coğrafyalarda yaşananlar için cazip olduğunu da belirtiyor. Başlıca sebebi ise taşınabilirlik ve sansüre dayanıklı yapısı olduğunu kaydediyor. Özellikle de global tansiyonun yükseldiği zamanlarda bu önemli özellik ve şöyle diyor:

“Birçok farklı görüşe sahip insanlar var. Bazıları liberal görüşe sahipken, bazıları da daha geleneksel hayat tarzına sahip. Bunların çoğu da hükümet karşıtı şeyleri sevme eğilimindeler. Hükümet onu (kripto) kontrol edemez.

Onlar varlıklarının bazılarının hükümet tarafından kontrol edilemez olmasını istiyorlar. Eğer paranızın bir kısmını kriptoya koyarsanız hükümet burada neye sahip olduğunuzu bilmez. Hükümetin enflasyonu ile değeri kaybolmaz. Paranızın bir kısmını buraya koymanız kötü bir şey değil.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.